SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Pana Ambroziaka

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
Co Pan myśli o wspomaganiu się piciem moczu podczas budowania masy? Czy ma Pan gdzieś w swoich pracach jakiś artykół na ten temat?
Zaciekawiło mnie to, bo w jednym programie jeden facet zalecał kulturyście picie moczu jako alternatywę dla sterydów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Mówisz o urynoterapii?... Może to mieć pewne podstawy teoretyczne, gdyż mocz zawiera dużo androgenów, szczególnie bodaj androsteronu.
Ale reszta to już kwestia determinacji... Ja bym się chyba nie zdecydował; nawet, gdybym miał pewność, że od tego przybędzie mi 10 cm w baniaku.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatyna jest tania :D ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
Dziękuje za odpowiedź. ma Pan soga.

Biniu-rodzice raczej na krete w moim wieku sie nie zgodza

Zmieniony przez - kret98 w dniu 2009-10-28 07:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53581
A na picie moczu się zgodzą??

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja bym z tym nie eksperymentował. W młodym wieku masz bardzo duży potencjał anaboliczny. Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń plus dobra dieta uzupełniona jakąś odzywką energetyczno-białkową - to wszytko, czego Ci teraz potrzeba.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przepraszam nie mialem pojecia :D

a z osoba w jakim wieku mamy do czynienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
W sumie jednak skoro ten potencjał anaboliczny mam, to się wstrzymam
Dziękuję.
15 lat. Diety nie mam, ale staram się jeść sporo białka, węgli i dobrych tłuszczy, a od razu po treningu zawsze wpc.
Po prostu chciałem jak najszybciej osiągnąć efekty bez niedozwolonych środków ani wiekszych supli, bo dla rodzicow najczesciej kreta=meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Spytaj się rodziców, czy zgodzą się chociaż na jakąś odżywkę?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
Udało mi się już dawno ale z niemałym trudem przekonać rodziców do wpc. I chyba na razie będzie wystarczyło.
Dziękuję Panu za odpowiedzi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wystarczy. Najważniejszy teraz jest trening.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LEGALNOŚĆ PRODUKTÓW, OŚWIADCZENIE OLIMP LABS

Następny temat

Herbata i prostata

WHEY premium