SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do M.C Leucyna po treningu

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16337
a co wy na to zeby po treningu zapodac deca stack?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Raven to ze uzywasz jezyka zrozumialego dla 1/20 forowiczow nie oznacza ze masz racje. Wolalbym aby poslugiwac sie na forum jezykiem popularno naukowym gdyz bedzie on zrozumialy dla wiekszosci uzytkownikow. Jesli chodzi o polipeptydy (bialka) i o inicjacje rozpadu wiazan peptydowych co wiaze sie z rozlozeniem bialka na aminokwasy. To tak. Slyszalem.
Odpowiedz mi na jedno zasadnicze pytanie.
Dlaczego najlepsze firmy na swiecie nie produkuja suplementow opartych na nie estryfikowanych zwiazkach?
Moze dlatego ze nie wciskaja kitu jak wiekszosc tanich firm i inwestuja w jakosc?! Gdyby wszystko bylo tak fajnie przyswajalne to nikt by sobie nie zawracal glowy estryfikacja. Bo niby po co?!


Pozdro

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Kubuk. Jesli chodzi o deca stak to testowalem i nie warto. NutraBolics zainwestowala w nowy sposob estryfikacji mianowicie w decaniany zwiazkow i nie wyszlo im to najlepiej. Odzwyka jest bardzo marna. Smak jest okropny a efekty praktycznie zadne:/
Nie warto sobie nia glowy zawracac. Lepiej zainwestuj w NOZ'a bo to im wyszlo bardzo dobrze lub w BSN CellMass jako regenerator potreningowy.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16337
dzieki za odp.ale dalej zostaje kwestia leucyny ktorej brak w noz ie.dodac osobno?moze propozycja na stack wktorym znajde to wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
raven prosze nie denerwuj sie na mlodych ludzi ktorzy sie dopiero ucza, nie maja tak jak ty ukonczonej am, wiec trzeba im dac nieco czasu na nauke i nagrodzic za dobre checi. co do mnie /jak rozmawialismy/temat caly czas jest aktualizowany. jest sporo niejsnosci /dla mnie/ w temacie zwiazanych form aminokwasow, stad uproszczenia ktore ci sie nie spodobaly.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16337
tak sobie czytam wasze odp. ,artykuly na forum ,w czasopismach na temat estryfikacji acetylowanych form amin i zastanawia mnie jedna rzecz ,jedno pytanie czy to wszystko naprawde dziala ,jakie macie doswiadczenia poparte wynikami do udowodnieni a nie zdaniem typu"lepsza regeneracja po treningowa itp itd",konkrety wyniki porownania zdjecia,a nie kasa wyrzucona w bloto jak to ma miejsce ze zwyklymi formami ,aminy ,gluta i inne pieerdoly to nie dziala wiem z wlasnego doswiadczenia.jestem na etapie 8 lat treningow za mna ,niejeden widzac moja sylwetke powiedzialby"malo"ale ja wiem jak to wszystko przebiegalo,ja wiem co to walka o kazdy kg,ja wiem co to znaczy trening bez saa,zapytajcie zawodnikow ,wiekszosc bywalcow silowni "czy jeszcze pamietaja jak sie trenuje bez koksu?"owszem trenuja ,jak sa off ztym ze wtedy dochodzi zmniejszenie syntezy bialek ,trzeba obciac podaz bialka,objetosc treningow .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16337
wiec i tak nie wiedza co to walka o kazdy kg.troche sie rozpisalem ,wracajac do watku to dla mnie nie ma roznicy miedzy "trening suple dieta" a "trening bez supli dieta".w tej chwili jestem po calkowitej przebudowie treningu ,za mna kilka cykli hst do tego low carb i suplementacja o ktorej wspomnialem n apoczatku ,nic z gornej polki ,same podstawy ,dzieki art.marka c.dalo mi to wspaniale rezultaty ,mianowicie nowy przyrost masy ,zmniejszenie bolu stawow.a teraz moje rozterki-wiadomo co wplywa na zwiekszenie syntezy bialek miesniowych,wiemy ,ze arginina dziala na sygnalowe szlaki anaboliczne niczym testosteron,wiemy ze leucyna dziala na sygnalowe szlaki anaboliczne jak insulina.tyle teorii.czy naprawde mozna w to wierzyc?czy te oslawione estry maja taka moc?czy nie okarze sie to lipa na ktora wydamy mase pieniedzy jak w przypadku zwyklych supli?pozdrawiam .czekam na dyskusja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dla mnie moj organizm jest najlepszym labolatorium, subiektywnie jesli czuje dzialanie suplementu to o tym mowie jesli nie czuje to tez daje o tym znac.
przetestowalem następującer produkty
oddziaływujące na oun , pozwalające na mocny trening
fizogen blast (b. mocny)
muscle tech nano vapor
nutrabolic ester stak
sci fite kreation

poprawiajace regeneracje
nutrabolic anabolic window
vitargo
all max leutor

z wymienionych byłem zadowolony

dla mnie najwazniejsze jest zdobycie motywacji do treningu
dlatego cenie suplementy które mi tę motywcje poprawiają
cenie tez poprawe regeneracji
mase rzezbe sile itp
robie przede wszystkim dietą treningiem ... tu suplementy na wiele sie nie nadają

pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2704
mam pytanie do Pana Marka Ciołka moze troche odbiegajace od tematu ale jestem ciekaw jakie Pan skaczyl szkoly zwiazane z kulturytyka sam mam zamiar zostac trenerem i wybieram sie na zime za rok do akademii Kulturytyki i Fitnesu Pawła Filleborna czy owa szkola jest godna polecenia domyslam ze rozniez ze warto zaczac studia profilu dietetyk .Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Kubuk rozumiem Cie bardzo dobrze. Ja takze nie uzywalem i nie uzywam Towaru. I poki co nikt mnie na branie nie namowi (jeszcze). Jesli chodzi o suplementy to zawsze wypowiadam sie o odzywkach ktore sam testowalem. Prawda jest taka ze sam testuje wszystko na sobie i to jest dla mnie najwazniejsze. Mam wyrobione zdanie na temat firm i producentow a takze na temat odzywek i nikt go nie zmieni. Wiem ze na kazdego odzywki dzialaja inaczej. I denerwuja mnie czasami teksty ludzi ktorzy mowia "czego oczekujesz po jedzeniu bialka?!".
W roli scislosci. Ostatnio nie zmienialem treningu, ani diety. Dorzucilem jedynie suplementacje NitroTechem i naNoVaporem i przytylem w 5 dni 3 kilogramy. Przyznam ze moj organizm zawsze reagowal dosc szybko i efektownie na odzywki. Gdy zdejmuje koszulke na silowni to wszyscy mowia ze jestem na towarze. I za wszelka cene chca abym sie przyznal do czegos czego nie robie. Ale nic na to nie poradze bo chodze na silownie w ktorej 80% bralo badz bierze. Wiec oni nie widza mozliwosci zrobienia masy miesniowej bez towaru. No ale wracajac. Jesli chodzi o odzywki dodajace kopa na treningu najlepsze z wszystich mi testowanych sa dwie:

- Ester Stack (Nutrabolics)
- naNO Vapor (MuscleTech)

Sa niesamowicie mocne. Z czego przyznam ze naNO Vapor nie powoduje spadku sily po treningu. A po Ester Staku (ktory jest cholernie mocny), zawsze po ciezkim treningu robilem sie senny i nic mi sie nie chcialo. Zawsze mialem nagly spadek sil. Ale to wszystko od organizmu zalezy. Testowalem jeszcze porcje Shock Therapy (Universal), ale dostalem dusznosci i czulem nacisk na klatke piersiowa. I od teraz mam jakis uraz do Shocka:P

Jesli chodzi o regeneratory po treningowe to moim zdaniem krolem jest:

- Anabolic Window (Nutrabolics)

Najlepsza odzywka po treningowa, czulem sie po niej doskonale.
Podczas treningu popijam sobie Vitargo (moze robie zle), ale daje mi to duzo sily i sadze ze jest to naprawde bardzo dobry srodek. Carbo nalezy odlozyc do lamusa. Vitargo jest wysmienite i daje super efekty.

Moim zdaniem trzeba testowac na samym sobie.


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro-tech- czy rzeczywiscie najlepsze bialko?

Następny temat

POTAS-czy suplementacja jest korzystna?

WHEY premium