SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Huberta - Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to ja też dam pytanie.....bo tak piszecie o tej marchwi a ja jej SUROWEJ spożywam około 500gr dziennie....oczywiście wszystko wliczone do zapotrzebowania....mam nadzieje że ta marchew nie wpływa źle ??? BO TO MOJE NAJLEPSZE WARZYWO....:(

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
500g to sporo, zmniejsz troche i jadaj tez inne warzywa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ok

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
kurcze panowie ja juz sie pogubilem wlasnie przeczytalem dwa posty w ktorych wypowiadal sie Hubert i juz znowu sie gmatwam z bialkiem i tluszczem

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
O co dokladnie Ci chodzi?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
zeby b roslinnego nie wliczac no i ten tran na lniany zamienic a tak apropo lnianego to od czerwca bedzie mozna go zamawiac chyba sobie stzele butelke bo mi bardzo smakowal

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Moim zdaniem jezeli nie jestes zawodowym kulturystom i cwiczysz sobie zeby łądnie wygladac i w sumie kasa wieksza tez nei dysponujesz to lepiej wliczac bialko roslinne, ok 30% calego białka w diecie. Zeby znalezc dobry olej lniany to trzeba sie naprawde naszukac. Wiekszosc jest niskolinolenowych. I tran i lniany sa ok i ja oba stosuje w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
nie ten lniany jest z eurolenu czyli ok
w sumie nie mam problemow z bialkiem musze niezle ucinac zeby sie zmiescic w tych 2g/kg bo spokojnie moglbym i 2,5 dostarczac
a mozesz mi podac link na lniany

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2005-05-08 13:14:17

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2005-05-08 13:16:04

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wiem ze z eurolenu ejst ok i czekam na niego az ruszy sprzedaz. Poszukaj w wyszukiwarce jest jeszcze jeden lniany dobry chyba 250ml, ciemna butelka ale przesylka wiecej wychodzi niz jego cena

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2439
witam, jesli chodzi o to nieszczesne bialko roslinne, to napisalem, ze ja go nie wliczam. nie licze bialka z ryzu, kaszy, nawet z platkow ows. a juz absurdem dla mnie jest wyliczanie go z pomidorow czy salaty, ew.soja, moze groch i fasola. ja wyliczam to bialko, ktore jest najbardziej zblizone do ludzkiego, o jak najwyzszym wsp.przyswajalnosci BV a WY zrobicie jak uwazacie za stosowne.

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań odnośnie ckd

Następny temat

Ile epa i dha?

WHEY premium