SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlugosc cyklu na Creatynie??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
nie bierz na noc, tylko wieczorem. nie przed snem , ale powiedzmy po w porze treningowej (ja treenuje np. ok 19-20) i tak tez biore kretke o tej porze pomiedzy posilkami...po ok.1h jem ostatni posilek w ciagu dnia. Aha i na tą wieczorna porcje biore samą, bez glukozy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2797
no wlasnie tesh tak mysle ze to zalezy od organizmu :) jak narazie biore po szkole, 2 godziny po posilku i pol przed jak zostalo mi to poradzone ... wiem ze Creatyna nie jest magazynowana w organizmie, i jak jest nadmiar jest wydalana (no chyba ze sie myle to poprawcie) wiec jezeli nie bede cwiczyl jakis czas (teoretycznie) to czy bedzie wydalana w coraz wiekszych ilosciach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak amsz racje kreatyna. Nadmiar kreatyny jest wydalany z organizmu . Co do tych przerw to staraj się ich nie robić na cyklu kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2797
skoro jush zaczalem temat to nie bede zasmiecal forum nastpenym bo pytanie nie jest z wiazan z creatyna mam problem wciaz nie moge wrocic do formy z przed wakacji konkretnie chodzi mi o bicepsy uzywalem jush roznych metod ale nie wiem co jest moze ktos rzucic okiem na moj aktualny plan:
- uginanie ramion z gryfem na stojaco
- modlitewnik
- uginanie ramion z hantlami
- od czasu do czasu bramka

i co o tym myslicie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Nie napisales ile robisz powtorzen, serii, ile trwa odpoczynek miedzy seiami, czy robisz stretching miesni wiec nie za bardzo moge doradzic.

Jesli cierpisz na powazny zastoj bicepsow sprobuj planu Mawashiego "porusz swoje bicepsy", znajdziesz go pod tym linkiem: https://www.sfd.pl/temat43126/ 

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2797
w kazdym cwiczeniu po 4 serie przerwa okolo 1 min i zwiekszam ciezar co serie dzieki za link wyczytalem ciekawe rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
no to sie niedziwie ze niemasz efektow. 16 serii na biceps ho ho na duze partie sie tyle nie robi a co dopiero na male. niewatpliwie przetrenowales bicepsy, zrob tydzien przerwy, na regeneracje i rusz nowym planem, proponuje ten z linka co podalem albo jak wolisz klasyczny to moze byc taki np.:

uginanie ze sztanga na modlitewniku- 3*10-8
uginanie z hantlami siedziac 3*10-8
uginanie linek wyciagow w bramie kleczac 3*12-10

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ja bym po przerwie radzil zapodac taki trening
uginanie ze sztanga stojac 4 serie 12 10 8 8
uginanie ze sztanga na modlitewniku(lub hantlami) lub w podporze o udo siedziac 10 8 8 12

przerwy miedzy seriami rob od 1,5 do 2 minut

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2797
ok poslucham waszej rady, a jezeli chodzi o ciezar to napewno progresje stosowac tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
w cwiczeniach podstawowych stosuj progresje, w izolowanych zachowaj stały ciężar.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - sutecznie i ekonomicznie

Następny temat

Kreatyna + carbo + sp80 ?

forma lato