SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla czego zbanowano mnie na 3 dni ?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14298
Zabieram glos, bo moge,forum to forum , wiec moge pisac gdzie chce. Widze ze myslisz ze kazdemu podchodzą te same gainery, gratuluje

trzeba j**ać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Mały kox masz racje ale ja w wielu sprawach się nie odzywam bo nie ma sensu .Jestem na wielu forach dyskusyjnych ale te forum jest najbardziej dziwnym forum .Niektórzy zachowują sie jak by rozum zjedli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
mały kox nie pojadlem zadnych rozumow, nie smakuja mi

Widze ze myslisz ze kazdemu podchodzą te same gainery, gratuluje

sam sobie odpowiedziales

wiec jak np:
mi smakuje monster mass, a tobie zalozmy, ze nie, to na **** ma sie ktos pytac jaki gainer polecacie jezeli nie chodzi o sklad, skoro kazdemu podchodzi co innego?


Widze ze myslisz ze kazdemu podchodzą te same gainery, gratuluje
bo jak zauwazyles, ze nie kazdemu smakuja te same, a jezeli ma podchodzic pod wzgledem skladowym to chyba on wie najlepiej ile potrzebuje jakich makroelementow chyba nie?
o czym mozna sie dowiedziec w sklepie-sfd, a nie pytac po 100 kroc o to samo, jak wszystko jest w podwieszonych...

no chyba ze jestes wrozka to przepraszam


z mojej strony EOT bo wiem, ze niektorym trudno naklasc do łba...
peace

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-05-27 21:09:45

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ban poszedl symboliczny - na trzy dni. Za barak umiejetnosci uzywania wyszukiwarki, ignorowanie tematow podwieszonych. Pytanie "jaki gainer wybrac" pojawia sie nieraz po kilka razy dziennie i wiekszosc blizniaczych tematow po prostu usuwam.

Tobie jeden temat był mało (a dostales sporo odpowiedzi) - więc zalozyles drugi niemal taki sam. Stąd: poszedl ban.

Jednoczesnie informuje Cię, ze za namolne powielanie kwesti roztrzasanych juz wielokrotnie - u mnie w dziale będę banowal nadal.

Zawsze znajdą sie tacy co uwazaja że rozum zjedli, jak i tacy - co zachowuja sie jakby go nie mieli. Na szczescie - to raczej skrajne wypadki i wydaje mi sie ze w tym topicu nie mamy z nimi do czynienie



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-05-27 21:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mały kox - soro sam uwazasz, ze kazdemu podchodzic moze inny gainer - stad chyba rozumiesz ze pytanie "ktory lepszy" - moze byc bez sensu, zwlaszcza jesli powielane jest notorycznie

poza tym - jesli ktos szuka konkretnej porady w dziale suple - ma w podwieszonych specjalną ankiete do wypelnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14298
Ok dajcie mi juz spokoj chciałem tylko obronic chopaka

trzeba j**ać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok wyłączam panel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
W zdrowiu dużo się powtarza i ewidentnie jest wyebka na wyszukiwarkę. Podsyłać? Jak tak to gdzie? Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
te które ewidentnie łamią temat do specjalnego tematu w tym dziale.

Te które są niezgodne z regulaminem działu/notorycznie sie powtarzają do modów działu.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Jak możesz to podaj link. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie pytanie!!chore dziecko!!!

Następny temat

Delete

WHEY premium