SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Differin co myslicie o tym specyfiku???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 212
No własnie przyszło lato a z nim słonce na opakowaniu od leku pisze iz nie mozna nadmiernie eksponowac ciała do słońca.Masc ma skutki uboczne i to na dodatek fotouczulajace nie wiecie jakie beda nastepstwa po opalaniu i uzywaniu diferinu?I czy uczulenie na słonce bedzie wystepowało w miejscu smarowania sie mascia czy tez dotyczy całego ciała??Odpowiedzcie pozdro

daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
ja równiez uzywalam differin. Kupilam go moze z miesiac temu i oradu zauwazylam ze strasznie wysuszyl mi cere w okolicach ust i oczu koszmarr ;/ przestalam go uzywac i zastapilam ga zwyczajnym kremem nawilzajacym jednak nic to nie dala.. dalej moja cera jest wysuszona;/ U zywam jedynie drifferin na czolo i policzki i miejscowo na pospolite 'pruszcze'. P.dermatolog przeoisala mi tabletki na te wysuszenie i kaza przemywac to naparem z szalwi.. Stosuje to dopiero jeden dzien ale widze juz efekt. Rowniec powiedziala abym przestala uzywac mydla i roznego rodzaju zelow do twarzy gdyz one wysuszaja i sciagaja skore. Zalecila mi stosowanie emulsji do mycia Cetaphil.. Mam ogromna nadzieje ze to mi pomoze bo juz mam dosc swojego wygladu.

Pozdrawiam i powodzenia z differinem ;p

magdaxD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
do differinu nie można stosować żadnych środków antybakteryjnych, ale mój dermatolog polecił mi żel physiogel i krem physiogel dzięki niemu skóra jest nawilżona i nie łuszczy się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
POLECAM PHYSIOGEL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7729
Witam
rano klindacin t gel pozne popoludnie klindacin t gel i na noc differin jak narazie mi pomaga

Jeśli jesteś zawzięty to nigdy kur** nie będziesz wystarczająco dobry dla siebie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Powodzenia z kuracją diferrinem bez stosowania kremu nawilżającego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
4 miesiące już za mną z Differinem
początek: po ok. 6 dniach zaczynał się wysyp pryszczów, trwał do ok.3 tygodnia. Po miesiącu minimalna różnica, było nadal z 20 syfków na brodzie i na dolnej części polików.
Koło 2 miecha była dosyć nawet znaczna poprawa, zostało mi może 15 syfów, po 2,5 miesiącach szło wszystko szybko i poprawa była z dnia na dzień.na dzień dzisiejszy po 4 miesiącach: przebarwienia prawie całkowicie zeszły, na brodzie jeden syfek,na czole 2. Z brody usuneło mi 98% zaskórników,wcześniej jak syfek wychodził to była mega bomba a teraz mało co go widać. Differin zacząłem brać 1 sierpnia unikałem słońca, szczerze siedziałem w domu żeby ten wysyp przeczekać bo z takim ryj** wstyd było wychodzić, ciągle przy lustrze i sie patrzyło czy widac mocno te syfy, nieraz się fluidem smarowało
teraz ładnie można wyjść na dwór do znajomych, ważne żeby nie robic z trądziku problemu i nie ukazywać tego innym, bo wtedy oni bd widzieli że się stresujesz tym i masz mega kompleksy.
Na differinie pojadę do kwietnia potem koniec i jakiś inny lek żeby znowu to nie powróciło.
Jedzenie: unikam słodyczy, czekolada - nie znam tego
ketchupy,musztardy,i inne przyprawy ostre - są mi nieznane
staram się pic duzo wody, nie pije mleka,nie jem płatków czekoladowych które często jadłem z mlekiem.
Przed differinem bardzo duzo leków brałem, przez 3(!)miesiące na antybiotyku azimycin,nic nie dało, tetracykliny,daverciny,metronidazole,brevoxyle i inne rzeczy nic nie dawały. Differin zrobił to co do niego nalezy.Teraz pozostały mi blizny potrądzikowe, mam zamiar pojechać gdy zbiore hajs na zabieg laserem Fraxelem
biore cynk w tabletkach przed spaniem, oraz witamine B, maść Duac, oraz maseczke oczyszczającą jakąś robioną w aptece, wszysko zmywam jakims żelem z Ziaji specjalnym do cery trądzikowej
Wniosek: mimo tego wysypu strasznego polecam Differin, efekty po 2,5 miesiącach
PS. tylko sie zastanawiam czy po wakacjach opale twarz troche skończą się i nie bd jakis zaskórników i znowu trądzik nie uderzy we mnie ? ...


Zmieniony przez - cwikla15 w dniu 2008-12-14 20:30:39
1

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7593
Ja po cyklu differin + tetrasyl przez około pół roku nie wiedziałem co to pryszcze, zaskórniki itp. Z czystym sumieniem mogę polecić te środki. A jak z ceną? coś sie zmieniło czy dalej w okolicach 100 zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
differin przy dobrych wiatrach 34zł
czoło mnie zaczyna wkurzać :/ bo teraz tam mi wyskakują syfy, tak samo jest wzdłuż nosa po obu stronach,ale tam takie podskórne się robią które zanim same wyjda to mija sporo czasu

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Ja też używam Differinu już prawie miesiąc a efektów jak nie było tak nie ma...Nawilżam HUMEKTANEM z apteki... Co robić czemu pryszcze nie schodzą? ;/ Skóra schodziła płachtami z początki ale teraz porządnie nawilżam... Brałem cynk teraz cały czas(tabletki) ale dzisiaj mi się skończył i jutro trzeba iść kupić... trochę mi pomaga. Stosuję na noc ten differin czemu on nie działa? ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SOPOT KREM BRĄZUJĄCY RELAKSUJĄCY

Następny temat

naderwany (naciagniety, zerwany?) miesien - POMOCY!

WHEY premium