SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka pomocy :-d

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eee to spoko w łodzi pojawiam się dośc często z tata albo sam to sobie na bierząco będę kupować

..::To jest miejsce na twoją reklamę::..
.::Całkowity kosze wynosi 1 SOG::..
PROMOCJA!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
oleju lnianego szukajcie w sklepach ze zdrowa zywnoscia, dla wegetarian, bezglutenowcow itp. cena ok. 8 zl za 250 ml, sam mielem problem znalezc to cudo kupuje jeszcze tam wiele innych rzeczy min. otreby pszenne

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Tak tak, z olejem to jak Góral mówi - tam go można dostać. Też w różnych sklepach zielarskich.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja jak znajde gdzieś to będzie cud - chyba że w oszołomach lub makro, danonde czego cene podałeś?? 500 gr ryżu brązowego chyba kosztuje trochę więcej..

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Makaronu.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak jest z tym makaronem danone kosztuje tyle ile napisałeś???? I jak u niego się przedstawia sprawa węgli białka i tłuszczy ??

..::To jest miejsce na twoją reklamę::..
.::Całkowity kosze wynosi 1 SOG::..
PROMOCJA!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Olej lniany jest bardzo dobry pod wzgledem kwasów tłuszczowych. Zawiera on jednak bardzo duze ilosci wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, wiec przy jego stosowaniu nalezy zwiększyc spożycie witamin antyksydacyjnych ( witaminy E, beta karotenu i C). I oczywiscie na tym oleju nie nalezy smazyć.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co pan sądzi o tej dietce: 90kg wzrost 200cm

Od września zaczynam ćwiczyć więc ułożyłem sobie do tego dietkę
No więc do rzeczy: Waże 90kg ale chciałbym w kilka miechów złapac z 10 kg mięcha a nie tłuszczyku którego mam już troche na sobie. Ogólnie nie łapie łatwo tłuszczu ale to co juz mam to pozostałości po diecie słodyczowo tłuszczowej i na wiosne przydałoby się to spalić Mam 200cm wzrostu. No a oto moja dieta nie jest może dokładna co do grama ale jest i czekam na poprawki

Śniadanie: Płatki owsiane 100g, Tuńczyk w wodzie 130g (płatki na wodzie)
II Śniadanie: Makaron dwu jajeczny 125g, Tuńczyk w wodzie 130g, Olej słonecznikowy 15g, Warzywa
Obiad: Kasza jęczmienna 100g, Pierś z kurczaka 100g, Olej słonecznikowy 15g, Warzywa
Po treningu
: Makaron 125g, Pierś z kurczaka 100g, 0lej słon. 15g, Warzywa
Po Po treningu Kasza jęczmienna 100g, Piers 100g, olej słonecznikowy 15, Warzywa
Kolacja: Pierś z kurczaka i 2 białka z jajek

no i jak jest z tym makaronem razowym ile ma biŁKA wqegli i tłuszczy

..::To jest miejsce na twoją reklamę::..
.::Całkowity kosze wynosi 1 SOG::..
PROMOCJA!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Makaron ma 74g węgli i 11g białka/100.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Matdes policz czy nie wycjodzi za duuzo bialka..bo jak widze to cos duzo wyjdzie...
"Śniadanie: Płatki owsiane 100g, Tuńczyk w wodzie 130g (płatki na wodzie) "
nie lepiej twarog do platkow wrzucic...po co psuc sobie smak tuna po pysznych platkach)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POPROSZĘ O POMOC

Następny temat

Czym sie różni kolagen aktiv od aktiv plus ?

WHEY premium