SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietaaa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2810
Witam Wszystkich ! wlasnie jestem w trakcie ukladanie Diety , zapotrzebanie kaloryczne , ilosc bialka , tluszczy i wegli / 24 h mam wyliczone : ) mam tylko problem w ulozeniu posilkow i dobraniu kalori oraz gram na 1 posilek , tak zeby na koncu Bilans Kaloryczny nie przekraczal mojego zapotrzebowania , wiec tak najpierw zacznijmy od Śniadania :
Godz 7.00 - Płatki owsiane na mleku / Pół Kostki Twarogu /Kanapka z Szynka /
Ile g Płatek mam sypac na talerz ? ile gr mam zjesc twarogu i szynki ? na SFD postanowilem cos obliczac w Kalkulatorach Żywieniowych ale mi nic nie wyszlo , czekam na Pomoc od Was.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Rozkladasz mniej wiecej po rowno. Po treningu bez tluszczu i ew na noc bez ww. Sciagnij sobie dziennik posilkow i ukladaj w nim. Waga kuchenna tez Ci sie przyda.

https://www.sfd.pl/DZIENNIK_POSIŁKÓW_-->_str._68-t40963-s68.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs - zasady odżywiania się człowieka

Następny temat

Rozciaganie i body fat

WHEY premium