SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta tłuszczowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3416

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3226
witam
od miesiąca jestem na diecie tłuszczowej na redukcje (ogolnie jestem szczuply ale zrobil sie bruszek i trzabylo go jakos usunac:)
moj trener rozpisla mi w/w diete + treningi ale zapomnialem mu powiedziec o doładowaniu raz na miesiac a teraz jest na urlopie i nie wiem co robic wiec zaczalem szukac tego tematu i znalazlem takie cos

i z tego co przeczytalem to w mojej diecie jest praktycznie na odwrot i nie wiem co mam teraz zrobic - moja dieta wyglada tak
I POSIŁEK
Jajko
5 średnie
Olej Kokosowy
Ser Mozzarella
Pomidor

II POSIŁEK
Karkówka
250 gram
Mix Sałat z Sałatą Lodową
150 g
Pomidory
1 średni w całości
Czarne Oliwki
1 porcja 10 małych
Olej Lniany
20 gram
Ogórek Kiszony
50 gram
Społem Kielce Majonez
50 ml

II POSIŁEK PASTA DO ZJEDZENIA
Twaróg Tłusty
200 g
Pestki Dyni
30 gram
Pilos Śmietanka 30%
150 g
Awokado
30 gram

IV POSIŁEK
Tuńczyk w Wodzie (z Puszki)
200 gram
Odżywka Białkowa
30 gram






Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 10:36:18

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-07-05 10:57:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
również, inaczej prędzej czy później może pojawić się problem z funkcjonowaniem narządów, które tych węgli potrzebują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
To moja subiektywna opinia, ale powiem tak, dieta tłuszczowa jakoś do mnie nie przemawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3226
przez ten miesiac na owej diecie schudlem na poczatku 1,83kg a teraz po miesiacu przybralem kilogram ale w miesniach bo np rece i nogi mi urosly tyliko ze w brzuchu teraz stoje od 2 tyg no inie mam doładowania a podobno ma byc....

jesli sa jakies pytanie to mozna smialo zadawac bo pewnie wielu rzeczy nie napisalem a nie chcialem ladowac sciany tekstu:)

Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 10:42:07

Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 10:56:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Witam ,
nie wstawiamy linków z konkurencyjnych serwisów .
Wstaw diete wg wskazowek
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Wypełnij rownież ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3226
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 30
Waga : 78
Wzrost : 180
Obwód klatki : 100
Obwód ramienia : 37/38
Obwód talii :
Obwód uda :
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia - 2x trening silowy, 2x interwały
Odżywianie : poza dieta tylko kawa
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : w normie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana





Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 11:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
niebezpiecznie niska ilość węgli, ładowanie raz na miesiąc to cały chooy, dieta ogólnie jakościowo lipa, prędzej czy później zabraknie ci prądu na treningach.
dieta wysoko tłuszczowa nie dla każdego, ale fajnie poprowadzona i dopasowana pod konkretną jednostkę może dawać fajne efekty. Pytanie kto co chce osiągnąć, bo na pewno nie jest to remedium na wszystko ;p

osobiście myślę, że bardziej by się sprawdził tutaj carb cycling - dni o większej i mniejszej zawartości ww.
nie chcę oceniać kompetencji trenera, ale pewnie nawet nie zlecił podstawowych badań przed wbić na większe ilości tłuszczu, ani nie przeprowadził większego wywiadu z tobą. Jeśli tak to biorąc pod uwagę całokształt - szukałbym nowego, bardziej kompetentnego coacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3226
zaczne tak
miałem diete akurat z tej stronki na redukcje , dieta zbilansowana z duza iloscia bialka itp ale mialem z nia problemy 4 dniowe zatwardzenia, problemy z watroba itp....zglosilem sie do niego pol roku temu i rozpisal mi diete weglowodanowa-bialkowa 2800 kalorii i przynosila skutki brak problemow z zatwardzeniem i efektu klocia w prawym boku + w 2 miesiace z 85kg na 77kg. Ale przez kolejne 2 miesiace stalem w miesjcu i postanowilismy przejsc na ta wlasnie diete 1 czerwca....oczywiscie wszystko mnie pytal i kazal zrobic pelny zakres badan.

ps
ogolnie mam problem zeby ten brzuch redukowac zaczynam jakos diete i efekt jest na poczatku pozniej zastoj 8 miesiecy na redukcji juz jestem to kazdy mowi ze za dlugo a co ja tam wiem...




Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 12:11:49

Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 12:12:18

Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 12:13:05

Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 12:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
No to jak masz trenera to nie kombinuj na swoją rękę . To ze waga się zatrzymała nie oznacza ze nie ma postępów . Patrz na wymiary poszczególnych parti ciała . Tłuszcz z okolic brzucha zawsze schodzi w ostatniej fazie , wiec trzeba się uzbroić w cierpliwość .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
jak wyżej. Jeśli ufasz trenerowi to jak najbardziej OK, chociaż mnie osobiście powyższy jadłospis nie przekonuje.
No i jakieś kosmicznie wysokie ilości białka zatwardzenia i inne problemy jak najbardziej tłumaczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
Bo ta dieta to jest jego nie trenera ;/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3226
dieta jest trenera wlasnie on mi ja rozpisal

no bo wiecie trener pojechal na urlop zapomnialem o doladowaniu czlowiek sie martwi i zaczyna szukac ;/


Zmieniony przez - lovefist87 w dniu 2017-07-05 12:39:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jogurt grecki

Następny temat

Mój pierwszy plan i dieta

WHEY premium