SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna- dobre zalozenia?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jedno jajko wazy ok 60g. Polceam wage kuchenna. 5 posilek jakies nie pasuje bym go zmienil na co innego. I dodal warzyw do diety.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-20 00:02:20

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
czy ktos moglby jeszcze zamiescic jakas przykladowa dietke? Wiem jaki powinien byc rozklad BTW w posilkach w ciagu dnia ale czasami ciezko go zrealizowac i czasami brakuje mi pomyslow gdzie co jeszcze wrzucic. Dlatego bede bardzo wcieczny jak ktos tu jeszcze zarzuci jakas przykladowa diete , szukalem w wyszukiwarce ale tam zazwyczaj sie konczy na podaniu zapotrzebowania i BTW lub na 'jedz kurczaka, twarozek, jajka' albo 'tu mniej ww ' itd. Wiem ze jestem upierdliwy
ale kazdy kiedys zaczynal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
Hej domer czy do kaszy /ryzu przed treningiem mam dac jeszcze jakies bialko typu twarozek??
czy jesli cwicze pozniej, ok 17/18 to posilek potreningowy ma wygladac tak samo?? Jak wy rozpsujecie sobie diete? Na kazdy dzien z osobna czy tylko podzial na dni treningowe i nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Tak mozesz dac ser bialy, miesko, jaja itp. Posilek potreningowy powinien normalnie wygladac o tej godzinie. Ja mam ulozone jeden dzien diety a w inne zamieniam tylko produkty i urozmaicam zeby wszystko sie zgadzało.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
czy taki przedtreningowy moze byc

Ser twarogowy chudy 150
Ryż biały 70
Oliwa z oliwek 5gr

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mozesz dac wiecej zdrowego tluszczu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
jeszcze cie troche pomecze z czego na pewno bardzo sie cieszysz
jesli rano robie na czco a6w to kiedy mam zjesc sniadanie? Od razu po cwiczeniu czy odczekac jakis czas?
jesli posilek potreningowy jem ok 30 min po cwiczeniu (tyle zajmuje powrot do domu i upieczenie kuraka) to mam brac troche bialka bezposrednio po treningu?
czy do potreningowego moge dac 2/3 plasterki sera? Ladnie sie zapieka na kotletach z piersi kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Po a6w mozesz zjesc sniadanie, to co sie mialo spalic juz sie spalilo. ok 20 min po treningu silowym weglowodany proste, pozniej po 40 min posilek bialkowo-weglowodanowy, lepiej bez sera zotlego

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2295
ok wiec jesli to jest wlasciwy posilek

Ser twarogowy chudy 150
Ryż biały 70
Oliwa z oliwek 10-15gr

to jak ma wtedy wygladac ten 20 min po ?

Jesli 40 min przed jem 70gr ryzu i 150gr twarogu to czy bezposrednio przed samym cwiczeniem brac jeszcze bialko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Lepiej ryz brazowy. W posilku potreningowym i na sniadanie ma byc najwiecej wegli i bialka. Proponowalbym 150g ryzu + 200g fileta z kurczaka (chodzi o bialko szybkowchlanialne, w twarogu jest wolnowchlanialne). 20min po treningu carbo, glukoza lub wafle ryzowe w ilosci 0,5-1g na kg masy ciala. Niektorzy na okolo 40min przed treningiem przyjmuja jeszcze bialko ale w gre wchodzi tylko szybkowchlanialne w postaci np. serwatki

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek, skakanka i bieganie

Następny temat

Zamiast Carbo

WHEY premium