SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 92kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domer
Ilości makroskładników masz dobrane chyba na ślepo z głowy. 2g białka, minimum 1g tłuszczów i reszta kalorii z węglowodanów. Kcal masz mało. Wylicz zapotrzebowanie na podstawie podanego wyżej wzoru i wklej tutaj obliczenia.


Dieta jest z internetu, więc nie miej pretensji. Gdzie jest ten wzór, tracę się tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699754
Diety nie kopiuj tylko układaj swoje .
Zapotrzebowanie wylicz wg wzoru
https://www.sfd.pl/-t276436.html  
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
oczekiwałeś że skopiujesz czyjąś słabą dietę z internetu i będziesz mieć pozytywne efekty? ludzie są różni wiec i sposoby żywienia też są inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateusz4949
oczekiwałeś że skopiujesz czyjąś słabą dietę z internetu i będziesz mieć pozytywne efekty? ludzie są różni wiec i sposoby żywienia też są inne


Nic nie oczekiwałem, po prostu skopiowałem ją, i chciałem ją przetestować i dobrze że nie rozpocząłem diety, bo z tego co widzę to ja bym na niej na pewno przybrał na wadze a nie zrzucił.
Moje zapotrzebowanie dziennie wyliczone to 2800kcal. Oto moje diety, które wykonałem. Myślę że te diety mają trochę mało kcal więc zawsze mogę coś podwoić. Mam pracę fizyczną taką średnio ciężką + do tego mogę coś ćwiczyć.









Aha zapomniałem że jeszcze do tego dochodzi picie wody i wypicie 3 albo 4 filiżanek czarnej herbaty posłodzonej cukrem.


Zmieniony przez - hektolos w dniu 2017-08-21 17:37:04

Zmieniony przez - hektolos w dniu 2017-08-21 17:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Czegoś tu nie rozumiem, dzienne zapotrzebowanie oszacowane masz na ok 2800kcal, poprzednia-skopiowana dieta którą wkleiłeś miała 2450kcal i twierdzisz że byś na niej przytył więc wg twojej logiki 2450 kcal>2800 kcal? Jak masz 2800 kcal to ucinasz 300 kcal i jesz ok. 2500 kcal a nie 1600 jak tu na "diecie" stworzonej przez siebie, brak pełnowartościowych źródeł makro i mikroskładników, 30g tłuszczu to zdecydowanie za mało, owoc jako posiłek równie słaby pomysł, cała dieta do wymiany bo jest to raczej przykład jak nie powinno się robić diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateusz4949
Czegoś tu nie rozumiem, dzienne zapotrzebowanie oszacowane masz na ok 2800kcal, poprzednia-skopiowana dieta którą wkleiłeś miała 2450kcal i twierdzisz że byś na niej przytył więc wg twojej logiki 2450 kcal>2800 kcal? Jak masz 2800 kcal to ucinasz 300 kcal i jesz ok. 2500 kcal a nie 1600 jak tu na "diecie" stworzonej przez siebie, brak pełnowartościowych źródeł makro i mikroskładników, 30g tłuszczu to zdecydowanie za mało, owoc jako posiłek równie słaby pomysł, cała dieta do wymiany bo jest to raczej przykład jak nie powinno się robić diety


Nie mam w domu wagi kucharskiej, więc sory ale wszystko dobierał bym na oko, i założe się że kiedys bym troche przecholował niechcący i bym znowu zjadł te 2800kcal więc za duzo mi to nie dawało, w takim razie prosiłbym o przerobienie mojej diety tak, abym na niej szybko i w miarę zdrowo schudł. Do tego chciałem powiedzieć ze właśnie piję dużo słodzonej herbaty więc to też wpływa na kcalorie. Mam jeszcze pytanie, co by się stało gdybym tak jadł te około 1600kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129770
Nie masz wagi to kup, jest tania zaledwie 30 zł taka najprostsza, która na pewno Tobie wystarczy. Nikt Tobie nie będzie tutaj diety ustalał za free, jest to Twoje zadanie. Reszta użytkowników może Ci potem doradzić, czy na pewno wszystko jest dobrze. Zamień cukier na słodzik/erytrytol i po problemie kaloriami z herbat. Jakbyś jadł 1600kcal przy swojej wadze i aktywności to prawdopodobnie schudłbyś bardzo szybko, ale z mięśni i tłuszczu oraz hormaony bardzo by ucierpiały. Wprowadź mały deficyt 300 kcal np i zobacz za 2 tyg. jak się sylwetka prezentuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paletak
Nie masz wagi to kup, jest tania zaledwie 30 zł taka najprostsza, która na pewno Tobie wystarczy. Nikt Tobie nie będzie tutaj diety ustalał za free, jest to Twoje zadanie. Reszta użytkowników może Ci potem doradzić, czy na pewno wszystko jest dobrze. Zamień cukier na słodzik/erytrytol i po problemie kaloriami z herbat. Jakbyś jadł 1600kcal przy swojej wadze i aktywności to prawdopodobnie schudłbyś bardzo szybko, ale z mięśni i tłuszczu oraz hormaony bardzo by ucierpiały. Wprowadź mały deficyt 300 kcal np i zobacz za 2 tyg. jak się sylwetka prezentuję.


Dziękuję za doradzenie. Stworzyłem jeszcze kilka innych diet i mam zamiar dodać do nich trochę produktów tak aby kalorii było więcej, później zacznę zmniejszać wraz z spadkiem wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Tutaj trzeba zacząć od początku. Wszystko jest bardzo słabe i idziesz w złym kierunku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zabierasz się do tego nie z tej strony co trzeba.

Dieta ma być spersonalizowana, adekwatnie dopasowana do potrzeb fizjologicznych danego organizmu (biorąca pod uwagę parametry antropometryczne, cel, stan zdrowia, poziom tkanki tłuszczowej etc..) tylko w taki sposób można uniknąć problemów zdrowotnych i osiągnąć estetyczną sylwetkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeżyję?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 60kg

WHEY premium