SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 77kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 162
W pełni się z Toba zgadzam. Eliminujemy omega 6 i mamy: -zaburzenia skórne, egzemy
-wypadanie włosów
-wysuszanie skóry z towarzyszącym pragnieniem, jak w stanach cukrzycowych, a także często obserwowane u nadpobudliwych dzieci
-zmiany w zachowaniu
-stłuszczenie watroby
-upośledzenie nerek
-podatnośc na infekcje
-zaburzenia gojenia ran
-niepłodność u mężczyzn
-problemy z donoszeniem ciąży
-schorzenia reumatologiczne
-zaburzenia rytmu serca
-upośledzony rozwój
-sucha skóra i włosy
-kruche, łamliwe paznokcie
-zespół suchego oka
-wysoki poziom cholesterolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Proszę Cię ogarnij się. Powinienem skasować Twoje wypowiedzi za wprowadzanie ludzi w błąd.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Jak było makreli w polskim sklepie pod dostatkiem tak z dniem dzisiejszym zostały ostatnie 3 sztuki, więc pewnie od czasu do czasu będę miał problem z zakupem makreli i sprawdziłem według kalkulatora - niby 3 jaja całe na kolację praktycznie zastąpiłyby mi makrelę choć miałbym mniej troszkę białka dostarczonego, ale przypomniało mi się o tuńczyku ;D nigdy szczerze mówiąc nie kupowałem tuńczyka, będzie on dobry z puszki ? i np. mógłby być w oleju ?

Co do diety, odstawiłem nawet kawę na bok, sypiam po 7h + zielona herbata 1x do 2x dziennie i jest w porządku :)

Zmieniony przez - Nerikare w dniu 2016-06-14 19:55:58

Zmieniony przez - Nerikare w dniu 2016-06-14 19:57:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tuńczyk z puszki tylko od czasu do czasu. Na pewno nie w oleju, bo ten olej to syf. W ogóle ryby z puszki tylko awaryjnie. Makrelę może zastąpic łosiem albo bardziej ekonomicznie - śledziem.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
w sumie śledź według kalkukatora pasowałby, a akurat mogę nabyć takie coś świeżego, nie z żadnego słoika, dzięki za podpowiedź :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena mojej diety (makroskładników)

Następny temat

Jak obcinać?

WHEY premium