SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do korekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
tylko BCAA trzeba wypić podobno zaraz po przygotowaniu w shakerze, więc na trening cały to średnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2100
Polecacie to BCAA bo jest dobre czy tanie? Czy dobre i tanie :)
Jeśli chodzi o tłuste ryby i Omega3 to jest sens czy nie? Bo to już trochę droższa zabawa:(
Tłuszcze wystarczą mi z oliwy z oliwek? Bo np orzechy strasznie drogo wychodzą :/

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Nie prawda. W Lidlu 200g migdałów kalifornijskich kosztuje 5.99, starczy Ci na 5-7 dni w zależności ile będziesz jadł. Ja jem 2x12.5g. Orzechy laskowe 200g 6.99, warto się wybrać do dyskontów czasem :) Tłuste ryby morskie są ok, ale jeżeli nie masz kasy to Olimp Gold Omega-3 39 zł 120 kaps i masz na 4 miesiące, więc żadna droższa zabawa, a Omega 3 ma potwierdzony bardzo korzystny wpływ na cały organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2100
smith11 - dzięki;p będę musiał to sprawdzić:)

Jeśli chodzi o to BCAA da się wsypać do białka i wypić razem czy nie polecacie?:)

A i gdybym jakoś wszamał te płatki same, potem 4 gotowane jaja to razem z żółtkami czy może, żeby nie łączyć już całkiem węgli z tłuszczami zostawić je na kolejne dwa posiłki i dodać do kurczaka z oliwą z oliwek i warzywami?

Zmieniony przez - Guccik w dniu 2012-05-06 23:30:21

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2100
Podbijam bo coś umarł mój temat

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2100
Ponawiam pytanie :)
http://allegro.pl/activlab-bcaa-xtra-500g-i2339766104.html
to te BCAA o których pisaliście?
Stosować tak jak zaleca producent 10g przed treningiem i 10 po?
Czy może wystarczy w ten sposób

-BCAA
-trening siłowy
-białko
-trening aerobowy
-posiłek potreningowy

a w dni nietreningowe:

-BCAA
-trening aerobowy
-posiłek potreningowy

I pytanie odnośnie żółtka. Z tego co słyszałem jajko zawiera cholesterol oraz substancje blokujące ten cholesterol.
Czyli jeśli rozdzielę białko od żółtka tak aby jedno zjeść na I śniadanie z samymi węglowodanami, a drugie na II śniadanie z białkiem, innymi tłuszczami i warzywami nie zaszkodzi to?

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
lepiej białko-siłowy-bcaa-aerobowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2100
dlaczego w ten sposób?
ćwiczę 1,5h - 2h po jedzeniu bo wcześniej ciężko. Gdybym zaraz przed ćwiczeniem wypił białko to musiałbym poczekać 20-30 min jeszcze albo 1h po jedzeniu bo jest mulące, prawie jak normalny posiłek (domyślam się, że BCAA nie). Miałem nadzieje że zaraz przed siłowym BCAA mnie nakręci na długi wysiłek :) Bo z tym mam największy problem (brakuje siły) No i z białkiem po treningu siłowym jestem tylko 2,5 bez jedzenia, a bez białka prawie 3,5 :(
Ale ja się mogę mylić:) Więc prosiłbym o jakieś wyjaśnienie dlaczego tak a nie inaczej:D Z góry dzięki:P

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
-BCAA
-trening siłowy
-BCAA
-trening aerobowy
-białko
-posiłek potreningowy

Jestem Bogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2100
-psychopata
i będzie to dobre rozwiązanie?

a w dni bez siłowego

-BCAA
-aero
-białko
-posiłek po treningowy

tak?

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robic z taka budowa + zdjecia

Następny temat

Pytanie odnosnie dziennego zapotrzebowania kcal....

WHEY premium