SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 85kg

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
A co myślicie o tym treningu? Znalazłam go tutaj na forum:

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach (pochwała przysiadu: https://www.sfd.pl/-t818565.html) 
B1. wyciskanie sztangi skos góra
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
C1. prostowanie nóg w siedzeniu
C2. wznosy tułowia z opadu (http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#15) 
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)

Trening B.
A. Martwy ciąg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
C1. wypady
C2. uginanie nóg leząc
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
Po treningu 20min aerobów na bieżni lub rowerku, lub orbitreku...


Zmieniony przez - aczajkowska96 w dniu 2016-06-02 15:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Kolacja może być jak każdy inny posiłek - mięso (drób lub inne lub ryba) z ryżem/kaszą/ziemniakami + warzywa. Omlet (jaja, warzywa, jakaś dobra mąka) lub na słodko, ale odradzam jeśli Cię ciągnie do słodyczy. Sałatka z jajkiem lub mięsem i np. kaszą jaglaną. Jakieś placki, zupa krem (np. ziemniaki, marchew, przecier pomidorowy, przyprawy i jakiś kawałek mięsa lub jajko). Możliwości jest wiele. Trening ok, to jeden z tych co Ci w linku podawałam. Będzie dobry na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Co myślisz o tym? Starałam się układać tą dietę jak najniższymi kosztami, ponieważ mam ograniczony budżet. Warzywa będę sobie zmieniała co jakiś czas, tak samo mięso jak zacznie mi się nudzić :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Znacznie lepiej. W ogóle to ja bym Ci sugerowała warzywa na patelnie zastąpić np. 50g sałaty, 100g ogórka zielonego czy pomidora. Możesz skropić cytryną. To tylko przykład oczywiście, ale zawsze to świeże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Ok tak zrobię :D Bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Tak z ciekawosci sie zapytam, ty ten brazowy ryz z kura i fasolka dasz rade na sucho zjesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
Tak, jadłam tak już i dawałam radę :) Filet zrobie sobie w piekarniku z ziołami, ryż ugotuję i zjem na sucho a jeśli chodzi o fasolkę to też ugotuję i zjem bez niczego :D na szczęście smakuje mi takie jedzenie więc nie będzie problemu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale jeżeli tniesz koszty, to zamiast piersi z kurczaka mozesz kupić bardziej tłuste mięsko - karkówkę nawet, czy podroby. A ten lniany olej do śniadania? Pijesz? Bo smażyć na nim nie należy. Jak chcesz omlet usmażyć to polecam olej kokosowy albo masło klarowane

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No to podziwiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 140
wlasnie zastanawialam sie nad olejem kokosowym. Dziękuję za cenną radę :) Trzymajcie kciuki dziewczyny bo przede mną długa droga :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na orbitreku w domu

Następny temat

cheat meal - zamiast posiłku czy dodatkowo?

WHEY premium