SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja - co poprawić

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2350

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Płeć

mężczyzna

Waga

77

Wzrost

181

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

zalana dolna część brzucha

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

5-6 w tygodniu siłownia. 3 x ćwiczenia siłowe po 1 godzinie. 2-3 x aeroby 50-60 minut

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

piłka nożna, siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak konkretnej diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

białko, bcaa, carbo, spalacz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 933
Witam. Za jakiś czas będę chciał przybrać trochę masy ale w taki sposób by nie zalać się tłuszczem. W jaki sposób to najlepiej zrobić ? Jak zmodyfikować te posiłki co mam ? Rozumiem, że później odpuścić już sobie aeroby ? Obecna moja waga to 75 kg. Obecne posiłki wychodzą mi na poziomie 2100 kcal ( już z odżywkami) T 70, W 190 - 210 B 205 Pozdrawiam

Zmieniony przez - paweldk w dniu 2012-02-15 14:38:21

Zmieniony przez - paweldk w dniu 2012-02-15 15:07:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Na początku dasz kcal na 0 a potem je podbijesz
Aeroby będziesz mógł odpuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 933
Dzięki. Mam nadzieję, że już w marcu będę mógł zakończyć redukcję bo powoli zaczyna mnie łapać zniechęcenie. Zostały mi jeszcze 2 tyg na spalaczu Hyperdrine i jest co kosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 933
A czy w dzień gdy ćwiczę tylko siłowo ( pon,śr,pt) od razu po treningu pić bcaa xtra z carbo ? czy też carbo sobie odpuścić ? Coś mi ostatnio waga w górę poszła a jedyne co zmieniłem to rano owsiankę jem na mleku 1,5%

trening mój tak wygląda
1 dzień - klatka + biceps
2 dzień - brzuch (abs 8 minut ), nogi, aeroby 50-60 minut
3 dzień - plecy, ramiona, triceps
4 dzień - abs 8 minut, aeroby 60 minut
5 dzień - klatka + biceps
6 dzień - brzuch (abs 8 minut ), nogi, aeroby 50-60 minut
7 dzień - odpoczynek
8 dzień - plecy, ramiona, triceps
...

No i zmienił mi się też system dzienny ( urlop prawie 4 tyg). Wstaję teraz koło 8, więc wypadł mi 1 posiłek w ciągu dnia ( 0,5 porcji twarogu na 3 posiłek). Aeroby robię teraz często po 1 posiłku ( około 2 godzin po nim ). Suplementacja przy tym to 30 minut przed spalacz, 15 minut przed BCAA Xtra, odrazu po aero BCAA Xtra z Carbo, 30 minut po tym Białko, 30 minut po tym posiłek potreningowy

Zmieniony przez - paweldk w dniu 2012-02-20 20:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Co to za plan klatka i biceps 2x w tygodniu ??
Był sprawdzany na forum ten plan ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 933
Nie był sprawdzany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
To wstaw go tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 933
Klatka - 1. WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
2. WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ
3. ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE
4. WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓR
5. ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ

biceps
1. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU”
2. UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ NA „MODLITEWNIKU”
3. UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA)

plecy
1. ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) - do klatki
2. ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) - za głowę
3. PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
4. ”MARTWY CIĄG”
barki,ramiona
1. WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY”
2. .Wyciskanie sztangi sprzed głowy - na maszynie
3. Unoszenie sztangielek bokiem w górę
4. .Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 933
triceps
1. WYNIA ZE SZTANCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE
2. PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA
3. POMPKI W PODPORZE TYŁEM
4. PROSTOWANIE RAMIENIA PODCHWYTEM NA WYCIĄGU STOJĄC

brzuch
ABS 8 minut (zmodyfikowany na liczbę powtórzeń )

wszystkiego praktycznie robię po 4 serie na ogół 10 powtórzeń. Ciężary dobrane tak bym to zrobił ( gdy zwiększę to nie dam rady zrobić całej serii). Przerwy pomiędzy seriami to niecała minuta

Dokładna suplementacja:
do 1 posiłku dodaję 1 porcję białka Scitec 100% isolat
po śniadaniu splacz, 2 przed treningiem lub 1 przed treningiem 2 w okolicach obiadu. Około 15 minu przed treningiem siłowym i aero 3 łyżeczki Activlab BCAA Xtra (około 15g proszku ), odrazu po treningu siłowym/aero BCAA Xtra 3 łyżeczki i do tego Carbo około 50g (olimpa Carbonox). 30 minut po tym białko

Zmieniony przez - paweldk w dniu 2012-02-20 20:42:02

Zmieniony przez - paweldk w dniu 2012-02-20 20:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Przeładowany idź do działu trening dla początkujących i poczytaj tematy podwieszone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mało jem

Następny temat

Dieta do Oceny/Poprawy

WHEY premium