SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta niskoweglowodanowa- rewelacja ale...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10588
Wszystko jest zdrowe tylko w odpowiednich ilosciach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1496
Majonez i kiełbacha są bardzo niezdrowe. Majonez jest gorszy od margaryny więc wiesz...i pamiętaj majonez przechowuj w temperaturze -5 C bo inaczej możesz się salmonelli nabawić.

Kulturystyka...taaaak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Oj ludzie to maja metne pojecie o ZDROWYM odzywianiu.Powiedzcie co jest zdrowego w majonezie lub kielbasie? Prosze o naukowe dowody lub cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Majonez składa się w 80% z tłuszczu, jak więc możecie zaliczać go do zdrowego jedzenia ? %-}

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
princessa - wytlumacz swoja wypowiedz - prosze bardzo...jestem bardzo ciekawy, podaj tez badania na ten temat - zapraszam do rozmowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
W majonezie nie chodzi o zawartosc tluszczu,ale o jego jakosc to najgorszy olej rafinowany totalna sciepa jak mozna mowic ze to jest zdrowe ,ktos kto sie nie zna to na diecie low-carb poleca smietane,parowki,kielbase,majonez.Wiem ze nie jestesmy profesionalistami ale na boga po co rojnowac zdrowie na zyczenie,szczegolnie ze jest kupa zdrowej zywnosci(wmiare ) ,ktora mozna stosowac na diecie low-carb,wiec uwazam za bezsesowne wypisywanie glupot jesli nie zna sprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
hehe no tak jasne nie bede wykladac wam swojej wiedzy na ten temat ale nie zgodze sie z wami i swietnie napisal maqu <wszystko jest zdrowe w odpowiednich ilosciach>i tego sie trzymam a Wy robcie co chcecie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
wszystkie produkty nawet te najbardziej niezdrowe od czasu do czasu mozna zjesc ja wcale nie pisalam zeby jesc majonez codziennie <ja akurat majonezu nie jadam bo jest niedobry>ale gdy ma sie ochote cos zjesc niezdrowego to po co sobie odmawiac raz kiedys mozna a nawet sie powinno jak wy tak sobie odmawiacie wszystkiego to bez obrazy wspolczuje ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Oj to ja tobie wspoczoje nie umiesz czytac wypowiedzi,kto napisal zeby nie jadac takich zeczy od czasu do czasu,sam jadam nieraz halwe w dzien carb-up i zyje .Ale tu byl temat wspierania diety tymi produktami,ktore zadna miara nie moga byc podstawa zadnej zdrowej diety,tyle koniec i kropka.To dieta jest dla ciebie nie ty dla diety,acz zycie najlepiej przezyc w zdrowiu jak naj dluzej,zapamietaj to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
qazar ale ja to pamietam tylko mi nie chodzilo o to by jesc ten cholerny obrzydliwy majonez codziennie tylko wlasnie od czasu do czasu ale zgadzam sie z tym ze jako podstawa diety to dno kurcze to Ty mnie zle zrozumiales ja pisalam na poczatku ze nie chodzi o to zeby owy majonez jesc sloikami zrozum...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

uraz/kontuzja podczas szpagatu? help

WHEY premium