SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do poprawy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
Rabb, jesteś czymś ograniczony, że zadajesz pytania mniej szczegółowe niż dzieci w podstawowej ? Określ w pytaniu to, jaką chcesz uzyskać odpowiedź bo na pytanie "jaki katabolizm" mogę tylko odpisać mięśniowy.

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
"jak to o każdej porze? chyba nie powiesz mi, że względem kulturystyki bieganie o 22 ma sens, organizm na wycieńczeniu, glikogenu brak a nie załadujesz chyba o 23 białka +carbo/banana i do tego koło 24 jeszcze kazeiny. z własnego doświadczenia wiem, że przy dużych chęciach biegania daje ono siłę na cały dzień z rana, po pierwszym posiłku - potem prysznic, jakieś szybko wchłanialne węgle + banan i dalej można działać :)"

czemu po treningu aerobach musialby czekac do 24 aby zjesc 2 posilek i isc spac?

"taa, a w nocy nie zabezpieczony organizm dostaje przez katabolizm w dupę tak, że z całego dnia marny wynik jest. poza tym taki układ jest totalnie bez sensu względem trawienia, regeneracji i uzupełniania glikogenu. to niech zaczną, jak ktoś śpi do 12 to też marny wojak z niego . "

jaki katabolizm? za co? skoro zrealizowal dzienne zapotrzebowanie?
taki kur, katabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
Poczytaj sobie jakieś arty ekspertów, nie chce mi się z Tobą polemizować bo jak widzę pytanie " jaki katabolizm ? za co? " to mi się odechciewa, adios !

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
nie mozesz poprzec swoich argumentow to po co zaczynasz dyskusje?

https://www.sfd.pl/Intermittent_fasting_IF_okresowy_post__konieczność_jedzenia_co_2_3h-t749241.html

poczytaj i wroc z przemysleniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
Jakie mam mieć przemyślenia po czytaniu artykułu, który nie ma nic wspólnego z tym o czym mówimy ?Nie trzeba opierać się na badaniach i kilku stronicowych artykułach, żeby mówić o rzeczach prostych i wg. mnie oczywistych. Nie mam zamiaru argumentować Ci niczego, piszę na bazie autopsji i tego, czego dowiedziałem się w praktyce i teorii[też po przez forum] przez ponad 3 lata, pozdrawiam.

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
wlasnie ze to sedno tematu, kazeina na noc nie jest obowiazkowa, tak samo jak czekanie z nia 2 godziny po zakonczeniu treningu, tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2692
Troche pozmieniałem. Na plus?

1.sniadanieee
-płatki owsiane 100g
- 3 jajka całe gotowane

2. przedtreningowy
- ryz brazowy 100g
- udko bez skory gotowane cwiartka
- oliwa z oliwek 10g
+ warzywa

3. potreningowy
- bialko 30g
- ryz brazowy 50g
z tego szejk

4.
- chleb zytni pełno ziarnisty 70g (dwie kromki)
- makrela wędzona 100g

5.
- ser twarogowy chudy 125g
- serek ziarnisty 100g
- oliwa z oliwek 10g
+warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2692
odswiezam
tym potreningowym podbije wegli i dam 100g ryzu. Moge tego szejka z mlekiem zrobić? tylko wtedy nie bedzie za duzo bialka w diecie?

Zmieniony przez - raden123 w dniu 2012-06-26 13:02:52

Zmieniony przez - raden123 w dniu 2012-06-26 13:07:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Jak rozkład się zgadza to jest ok
Szejka możesz ddać odrazu po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
podaj ostateczny rozklad btw i kcal, dieta wyglada ladnie, warzywa okolo 600-800g dziennie, wedzone produkty 2-3 razy w tyg ale nie wiem czy nie wspominalem juz o tym :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy dobraniu ćwiczeń, diety i suplementów

Następny temat

91r, ektomorfik.

WHEY premium