SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje do poprawy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2692
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
Jak już chcesz kupić szynke - w Biedronce jest kiełbasa[w cienkich plasterkach,pokrojona już], podsuszana pakowana w takie płaskie "zgrzewki" nie zawiera żadnych ww, jest naprawdę smaczna - dobra odskocznia od nawadnianych wędlin, polecam. A co do jogurtu - lipa. Twaróg wciąga się po to,żeby dostarczać w nocy długo przyswajalnego białeczka, które ten oto twarożek dostarcza.

Zmieniony przez - v2mp1re w dniu 2012-06-19 00:33:27

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2692
ok a jak z tym bieganiem? próbować popołudniu hiit czy bieganie normalne? opłaca sie tak po południu biegać? czy na czczo lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
o kazdej porze jest sens, wybierz co wolisz 30-60 min czy 5-15 min, po posilku mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
jak to o każdej porze? chyba nie powiesz mi, że względem kulturystyki bieganie o 22 ma sens, organizm na wycieńczeniu, glikogenu brak a nie załadujesz chyba o 23 białka +carbo/banana i do tego koło 24 jeszcze kazeiny. z własnego doświadczenia wiem, że przy dużych chęciach biegania daje ono siłę na cały dzień z rana, po pierwszym posiłku - potem prysznic, jakieś szybko wchłanialne węgle + banan i dalej można działać :)

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
dlatego je posilek i idzie spac a nie czeka do 24 na kaeine, nie wszyscy dzien zaczynaja o 6 rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
taa, a w nocy nie zabezpieczony organizm dostaje przez katabolizm w dupę tak, że z całego dnia marny wynik jest. poza tym taki układ jest totalnie bez sensu względem trawienia, regeneracji i uzupełniania glikogenu. to niech zaczną, jak ktoś śpi do 12 to też marny wojak z niego .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2692
czyli po pierwszym posiłku biegać? Czy na czczo ? :D heh bo już sam nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17248
na czczo nie. nie musi to być po pierwszym posiłku, musi Tobie pasować . ja po prostu odradziłem i napisałem dlaczego nie za bardzo warto biegać wieczorami względem kulturystyki . możesz też biegać po 3 czy drugim posiłku, byle uwzględnić to, że po danym posiłku pójdziesz biegać i odpowiednio dobrać to co zjesz przed i po aerobach .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
jaki katabolizm?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy dobraniu ćwiczeń, diety i suplementów

Następny temat

91r, ektomorfik.

WHEY premium