SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masowanie- do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 623
wstawiam nowa diete. niestety mam malo wegli+80 jest z odzywki, ktora bede stosowal przez krotki okres czasu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
Nie jest dla Ciebie uciazliwe jedzenie 8 posilkow dziennie? Odnosnie gainera to jak juz pisalem, jak skonczysz to niekupuj bo jest sredniej jakosci a poza tym widze ze nie jest zabardzo potrzebny. Malo wartosciowych owocow i warzyw w diecie, musisz dorzucic do wiekszosci posilkow ewentualnie miedzy posilkami spozywac (jablka, owoce cytrusowe, banany, marchew, brokuly szpinak itd...) Jak dla mnie za duzo chleba, a za malo produktow typu ryze itd. Szynka tez nie brzmi za dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
mysle ze na poczatek wegli wystarczy. zeby utrzymac wage potrzebujesz 2800 kalorii a w diecie masz 600 wiecej takze masa powinna isc. co do reszty to mam podobne zdanie jak kolega wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 623
dzieki, daje soga. a to jest moja dieta na jutrzejszy dzien. nie jest przypadkiem, troche za duzo kcal?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 623
aa i jeszcze jedno. czy nadal jest za duzo chleba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 623
zapomnialem dodac jeszcze do tunczyka 10ml majonezu? moge dac majonez czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 623
piszcie czy cos pozmieniac, bo zaraz bede robil szame na jutro i spadam spac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
masz wyliczone zapotrzebowanie na 2800 kalorii aby utrzymac wage a diete masz na 3900. za duza roznica. bilans musi byc dodatni ale bez przesady. na poczatek nie wiecej niz 500 kalorii na plusie. wywal ostatni posilek zlozony z owocow. jeden z owocow mozesz dodac do sniadania. obetnij kasze kuskus do 100g, ryz tak samo. zobacz ile wtedy bedziesz na plusie. odstepy miedzy posilkami moga byc niekiedy wieksze. orzechy wloskie mozesz jesc na zmiane z migdalami i orzechami laskowymi. ilosc chleba moze byc.
na 100% musisz wywalic pange, najgorsza ryba jaka mozna kupic. tunczyka tez nie jedz codziennie. zamieniaj np z makrela wedzona albo wedlina wlasnej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 623
pangi tez nie lubie i juz jej jesc nie bede. tynczyka trez nie mialem zamiaru jesc codziennnie, najhwyzej 2 max 3 dni ziennie. bede kupywal sobie wedzona makrelke. a te owoce to nie jest posilek, ja owoce jem miedzy posilkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Odchudzanie

WHEY premium