SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 620
Dodaje jeszcze moje zdjęcia z pytaniem czy wyglądam normalnie i w jaki sposób mógłbym się wyrzeźbić i czy dałoby rade na wakacje wyglądać fajnie :)

i37.tinypic.com/2jaxg1z.jpg
i33.tinypic.com/2u4lkbn.jpg
i37.tinypic.com/takbko.jpg
Cały czas wydaje mi się, że jestem gruby...
Ale rodzice nie pozwalają mi się więcej odchudzać

Zmieniony przez - Daniel857 w dniu 2008-11-13 14:12:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
u ciebie nie ma sie z czego odchudzac, ogolnie jedz duzo i biegaj za pilka a za 3 lata idz na silke bo 14 lat to za wczesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2519
Nie chodziło o dietę tylko o to co jest z nią bezpośrednio związane czyli siłownie.

Zmieniony przez - Zygzacz3k w dniu 2008-11-13 16:30:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 620
Y na siłownie chodzę od roku raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
No to zle robisz bo 13 lat to bardoz malo na takie sprawy.

Zmieniony przez - Wojtas9PL w dniu 2008-11-13 18:26:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 620
Mam 14 :)
ale od kiedy chodze na siłownie to intensywniej rosnę...
Urosnąłem 10cm w nie cały rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
mo masz 14 ale mowisz ze juz rok chodzisz wiec miales 13 jak zaczynales prawda? no to jakis jestes anomalistyczny. bo nie znam chyba nikogo kto urusl by 10 cm w ciagu roku. A nawet nie chodzi o to ze rosniesz w gore tylko podobno (nie wiem bo nie testowalem na sobie) w tym wieku jak zaklócisz wzrost to sie mozesz zle rozwijac i pento ci nie urosnie czy cos w tym stylu. ale ja nie jestem fachowcem powtrarzam tylko to co uslyszalem wiec nie opieraj swoich wnioskow na mojich informacjhach tylko niech ktos poprze lub obali moja teorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 620
Y, co?
Że mi nie urośnie męskość?
Czegoś takiego to jeszcze nie słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 238
kolejny mit na sfd... Nie ćwicz bo nie urośnie Ci pento
Wojtas9PL:na pudelku to wyczytałeś?!
Wiele się mówi o negatywnym wpływie treningu siłowego na proces wzrostu u dorastających dzieci.Są teorie głoszące, iż podnoszenie ciężarów powoduje uszkodzenie płytki wzrostowej kości, przez co zahamowuje jej rozwój. Twierdzi się, że trening siłowy powoduje przedwczesne zrośnięcie się nasady z trzonem kości pod wpływem obciążeń, na które zostaje narażona kość. Dochodzi wtedy do nieprawidłowości układu kostnego i zaburzeń wzrostu.
Nie ma jednak dowodów na to, że trening siłowy wiąże się z obciążeniami na tyle dużymi, że powodują one wyżej opisane efekty...
Z kolei inne źródla podają, że POPRAWNIE PROWADZONY trening kulturystyczny może poprawić u dzieci ich szkieletowe i mięśniowe uwarunkowania wzrostu. Trening rozpoczęty w młodym wieku przyczynia się do osiągania lepszych rezultatów w przyszłości, chociażby u dzieci trenujących zauważono większy niż w przypadku ich rówieśników przyrost masy mięśniowej w okresie dojrzewania ...
Podsumowując, trening rozpoczęty w tak młodym wieku nie musi odbić się negatywnie na Twoim zdrowiu, procesie dojrzewania czy wzrostu. Należy jednak unikać ćwiczeń obciążających kręgosłup (wyszukiwarka--> trening ;) najkorzystniej byłoby w tak młodym wieku stosować ćwiczenia oparte na pokonywaniu własnego ciężaru ciała, bądź stosować obciążenia nie przekraczające 1/2 masy ciała. Wszystko jest dla ludzi:) mam młodszego brata, też dośc wcześnie zaczał. Mimo tego nadal rośnie, ćwiczenia siłowe nie przyczyniły się w jego przypadku do powstania niekorzystnych zmian- przynajmniej to stwierdzam na pierwszy rzut oka;)
Życzę postępów, dużej masy i zdrowia. Nie spiesz się, ten sport wymaga ogromnej cierpliwości i samozaparcia. Póki co trzymaj dietę i powinno być dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 223
Dobrze ze zaznaczyles ze "POPRAWNIE PROWADZONY trening" tylko problem w tym ze 90% ludzi a zwlaszcza w tym wieku nie zwracaja uwagi na poprawnosc i nie bedzie myslalo o tym w kategoriach ze "pojde i zrobie na malym obciazeniu" tylko bedzie szlo na chama zeby kolegom pokazac ze nie jest slaby. Takie jest moje postrzezenie z tego co zauwazylem jak przychadza ludzie i zazwyczaj ci wlasnie mlodzi. "bo kolega podniósł tam tyle to ja nie bede gorszy". a u ludzi mlodych stawy sa miękkie i latwo o kontuzje. A z tym pentem to byl taki przyklad no przyznaje dosc dziwny ale mialem na celu pokazanie ze sa pewne zagrozenia tylko zle to sformuowalem. przyznaje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na czuja

Następny temat

Dieta na masę zgodna z typem sylwetki - skasuje ktoś.

WHEY premium