SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę/ prośba o ocenę, wskazanie błędów.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19963
Witam,
jako, iż kończę redukcję, postanowiłem się wziąć za ustalenie treningu i dietę masową. Startuję od poniedziałku, dlatego chciałbym mieć już wszystko przygotowane. Moje zapotrzebowanie liczyłem ze wzoru:
wiek*24h=wynik pomnożyłem przez współczynnik BMR=1,3 i wyszło 2500 kalorii. Dodałem 500, i mamy 3000 kalorii:)
Rozłożyłem na proporcje:
B-2g/kg
T-1,3g/kg
W-4,5g/kg
Co do warzyw, nie uwzględniłem ich w rozpisce, ale codziennie będę się starał zjeść 400-500g. Trenować będę splitem- Poniedziałek, Wtorek, Środe, Czwartek. Zastanawiam się nad rotację węglowodanów, tzn w DNT chciałbym obcinać węgle, zastanawiam się tylko w jakich ilościach. Aha i rozpiska to "wzór", będę się starał podmieniać produkty, oczywiście tak żeby BTW było zgodne. Pozdrawiam, i z góry dziękuję za porady



Ból jest to cena , którą płacimy za siłę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19963
ok, wbiję omege 3 do śniadania, ustaliłem że wystartuję z pułapu 2600 kalorii, dodając co tydzień +-200. Kalorie będę dodawał z węgli. Jak masa nie będzie szła to dodam kolejne 200 z większości węgli i tłuszczy. Tak będzie dobrze?:)

Ból jest to cena , którą płacimy za siłę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Ile ważysz i na jakich kaloriach i BTW kończysz redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19963
Ważę 80 kg na czczo, kalorii w rozpisce mam coś koło 2500, dokładnie to bym musiał wszystko policzyć, bo wykupiłem gotową rozpiskę.

Ból jest to cena , którą płacimy za siłę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Przy przejściu z redukcji na mase stopniowo bym dodawał kalorii jednak a nie +500 odrazu Daj do diety zdrowe tłuszcze jakieś orzechy , oliwe itp zamiast masła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19963
Też o tym myślałem, co tydzień 250 kalorii będzie dobrze, czy za dużo? Ok to chleb będę wpieprzał bez masła, a ten omlet zrobię przy minimum tłuszczy. A w DNT jest sens się bawić w mniejsze węglowodany?

Ból jest to cena , którą płacimy za siłę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19963
Mam jeszcze pytanie co do mojego chleba żytniego, ma w składzie siemię lniane, ziarna słonecznika i jego BTW na 100g wynosi W-29,1g B-7,3g T-7,9g. Białko które tam jest, to pewnie białko roślinne, a więc wliczać je do ogólnej rozpiski?

Ból jest to cena , którą płacimy za siłę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bialka roslinne wraz ze zwierzęcymi sie uzupelniają. licz calosc.

nie masz w diecie zdrowych tluszczy: orzechow, nasion, oliwy, lnianego, tlustych ryb

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-05-17 07:50:50

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19963
W tym chlebie co ja go kupuję też są zdrowe tłuszcze. Wywalę masło na rzecz oliwy/migdałów, ryby będę jadł w piątek. A jakbym dodawał omega 3 do posiłków bez tłuszczu, np na sen?

Ból jest to cena , którą płacimy za siłę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
omega-3 po posilku bogatym w tluszcz. pora dnia bez roznicy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej wieczorem do kolacji jak jets takowa możliwośc

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
s.m.p.a.: mógłbys rozwinać czemu najlepiej wieczorem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki owsiane

Następny temat

Kolejna NUDNA dieta na mase :D

WHEY premium