SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masa 188cm 98kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 780
Dlaczego nie pisales tego wczesniej ?? To co niby jest zle ??
Czy wogole czytales to co pislaem ?? nie pisze ze jem torebke :) ale pisze ze torebka przed obrobk wazy 100g a po obrobce wazy 350. a ty sie upierasz ze mam wazyc przed obrobka wiec z twojego zalozenia wychodzi ze mam zjesc 100g przed obrobka czyli torebke ktora wazy 350 .
Ja to tak zrozumialem zobacz na deite wyzej :) Pozdrawiam
Zmieniony przez - psajder w dniu 2011-11-06 22:24:52

Zmieniony przez - psajder w dniu 2011-11-06 22:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565
Moim zdaniem za DUŻO białka za mało tłuszczy dodaj wiecej warzyw poza okołotreningowymi posiłkami lniany daj na wieczór a takto oliwe z oliwek ryz zastepuj tez ziemniakami kasza gryczana/jeczmienna albo makaronem

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565
S.m.p.a dobrze mówi posiłek ważysz przed obróbka tzn tak jak kurczak po obróbce zmiejsza swoja wagę tak ryż ją zwieksza. Tak więc skladniki odżywcze danego produktu liczysz przed obróbka i tak jak mówisz ryż 100g nieugotowany ma wyjsciową zawartośc lecz po ugotowaniu waży 350g i tyle masz zjesc zeby uzyskac te same skladniki co 100gryzu nieugotowanego

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 780
DDm i Witch dzieki teraz zrozumialem :) Ale obczajcie ta moja diete bede wdzieczny gdyz chcialbym ja zmienic zgodzinie z www.dietbook.pl obliczalem i wyszlo 3400 bo waszych komentarzach odnosnie 200g ryzu czyli az o 2 torebeczkach na jeden posilek nie jestem wstanie tyle zjesc :/ zalanczam wam wyliczenie z neta , i aktualna diete odpowiednio zmodyfikuje jesli chodzi o porcje .
DDM twoim zdaniem za duzo bialka . Czyli mniej wiecej jesc tak jak wyszlo w obliczeniach czy 2g na 1 kg masy ??
a i na koniec czy podliczac warzywa i owoce czy nie ??




Zmieniony przez - psajder w dniu 2011-11-07 00:15:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz jeść po 100g kaszy czy makaronu skup się bardziej na podbiciu tł jeśli nie możesz wpchnąć tyleww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 780
WTCH ale moze powiesz jakies konkrety co gdzie poprawic itd ?? Co ty bys dodal np lub co zamienic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565
Słuchaj generalnie białka mozesz dac te 2g na kg masy ale tak jak s.m.p.a musisz podbic tłuszcze bo nie bedziesz mieć efektów poczytaj o tluszczach wielonienasyconych i jednonienasyconych. Wrzuć do śniadania orzechy włoskie lub nerkowca do posiłków wrzucaj oliwe z oliwek oprocz potreningowego posiłku! A przedtreningowy w zaleznosci od twojego oragnizmu musisz zoabczyc jak sie czujesz po 10ml oliwy z oliwek bo ja np padam wiec odpusilem przed treningiem. I duzo wiecej warzyw ktorych nie liczysz do bilansu

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tłuszcze zalicza się do witamin w niektórych podręcznikach są jak najbardziej niezbędne org

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 780
Dzieki waszym sugestiom troszke zmodyfikowalem diete dodalem orzechy tluszcze olej lniany i oliwe z oliwek zmniejszylem kalorycznosc na 3500 teraz to wyglad tak ?? Co myslicie ??
Wiem ze malo wegli jest ae wiekszych ilosci nie potrafie zjesc:/
dlatego dodalem tluszczy wiecej orzechy i oliwe i lniany






Zmieniony przez - psajder w dniu 2011-11-07 22:51:49

Zmieniony przez - psajder w dniu 2011-11-07 23:01:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wywal tego tuńczyka daj rybę filet, co do ketchupu pudliszki jak już używasz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugia dieta na masę

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium