SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta low carbs

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Czym rożni się dieta low carbs od zwykłej diety na redukcję?
Co do redukcji to ile trzeba odjąć kcaljeżeli moje zapotrzebowanie wynosi 3,5 tys.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6193
dieta Low carbs to dieta w której staramy się spożywać małe ilości węglowodanów.Węglowodany pokrywają 10-15% (lub mniej) całodziennego zapotrzebowania energetycznego,tłuszcze pokrywają 60-65% zapotrzebowania energetycznego, białka - około 25%.

Diety low–carb w których tłuszcz pokrywa ~60% zapotrzebowania energetycznego są skuteczniejsze od diet nisko tłuszczowych jeśli chodzi o poprawę profilu lipidowego? Diety nisko tłuszczowe zdają się mieć jedynie przewagę związaną ze zmniejszaniem poziomu „złego” cholesterolu

Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6193
Proponuje zacząć z zerowym bilansem kalorycznym i stopniowo odejmować kalorie aż do deficytu 300-500 kcal

Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
prosciej mowiac, w low carb ww wystepuja tylko w sniadaniu i posilkach okolotreningowych, reszta to bialko i tluszcze, ktorych proporcje w zasadzie sam sobie ustalasz

Hard work has a reward. More hard work.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład BTW

Następny temat

Redukcja-przygotowanie cwiczen i diety

WHEY premium