SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla ekto, student, ale walczę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1308

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

M

Cel

Rozwój ciała i wzrost wagi

Waga

64

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

10% (z kalkulatora)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Studia dzienne + praca 'chodzona'. Trening w południe lub w godzinach wieczornych. Sen 00-7

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Do dyspozycji siłownia, trening intensywny 4 razy w tygodniu. Brak doświadczenia na siłowni, wcześniej sporty wytrzymałościowe.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Wcześniej brak diety.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Jak koń

Stosowana lub planowana suplementacja

Nie stosowałem i nie zamierzam w najbliższym czasie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
Witam :)
Jak napisałem, trening 4 razy w tygodniu. Mój cel to przybranie na masie i ogólny rozwój sylwetki. Dieta, którą sporządziłem przedstawia się
następująco:



Dodam, że rozpiska nie uwzględnia warzywka w obiadach. Z obliczeń zapotrzebowania wnioskuję, że wynosi około 3000 cal.
Po treningu jem posiłek z ryżem. Jeżeli czas pozwala, rozdzielam 3 obiady na 4 porcje w mniejszych odstępach czasu.

Pozdrawiam i czekam na opinie.


Zmieniony przez - calistian w dniu 2016-04-19 19:19:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Od nowa to trzeba by wszystko ułożyć. Z tłuszczami bym poleciał troche wyżej i spokojnie na 3200 kcal daloby rade wyjść. Ryzu,czy makaronów wcale nie musialoby byc 0,5kg. Najwiekszą amplitude jaka zalecałem miedzy produktem białkowym a węglowodanowym to było chyba 80g piersi do 200g ryzu/kaszy. Walnij sobie jakas rybe odejmij coś innego i tak smigaj. Mam tez nadzieje ze to nie jest jeden jedyny dzien ktory powtarzasz codziennie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Wg mnie za dużo białka. Wystarczy 2 gr białka na kg masy ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
więc kiedy to białko spożywać trzeba a skąd można ująć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Białko staraj się równomiernie rozłożyć we wszystkich posiłkach, tak żeby wyszło w twoim przypadku ok. 130 gr. Jeśli nie chcesz zwiększać węgli po obcięciu białka to podbij kaloryczność tłuszczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161


Mam wrażenie, że mam mało mięsa, tyle kury to jakby nic do obiadu... a na kolację znowu węgli nie będę jadł więc twaróg chyba ok. No nie wiem, co sądzicie? Ten gainer oczywiście po treningu bądź między posiłkami w nietreningowe.


Zmieniony przez - calistian w dniu 2016-04-22 20:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja ujęłabym nieco węgli i podbiła tłuszczami, w tedy gajner Ci nie potrzebny.
130g max pilnu by było zwierzęcych, jak wpadnie powyżej nieco tych roślinnych to głowy nie urywa, bo raczej zejść 200g ryżu i 60g piersi to kicha lekka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
Czyli roślinne nie wpływają pobudzająco na metabolizm tak jak zwierzęce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
TO nawet nie o to chodzi.
Tylko mało komfortowe jest to, by jeść tak ociupinkę mięcha.
PRzy Twojej wadze, wchodząc na masę, gdzie tego białka nie jest dużo, można je troche tymi roślinnymi po przekraczać, wiadomo, że nie o 50g Pamiętaj, że węgle możesz brać też z owoców, bu np. ryżem (200g) nie podbijać tego białka, tylko dać100g ryżu i owoca by dobić ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
Słyszałem, żeby ograniczyć owoce ze względu na pobudzenie wytwarzania insuliny, która wiadomo jak działa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak ?

Owoce wbite w bilans, dodane do codziennej miski nie zabijaj i nie sprawiają, że redu idzie gorzej ...serio.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-04-23 13:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
co to jest redu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Skinny fat - Masa czy redukcja

WHEY premium