SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla dziewczyny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Dziewczyna 23 lata 168cm waga 63kg. Cwiczy 3 razy w tygodniu trening silowy + 10/15min cardio. Makro ma ulozone 2B 0.8T reszta Wegle. Kcal sa trzymane 1400-1500. Pracuje w urzedzie. Cwiczyc zaczela od okolo 1.5 miesiąca, wczesniej brak aktywnosci, i jest to dziwne bo waga nie leci a nawet deczko wzrasta chodz tkanka miesniowa pojawia sie w zaskakujaco szybkim tepie. Mozliwe za to za duzo kcal?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
No zaprzestanie IF. Pomierzy sie z rana jutro i zobaczymy za 2 tygodnie. Trzymac to 1800 czy cos mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Tkanka mięsniowa na głodowej ilosci kalorii? To tak nie działa Mięśnie rosną od nadwyżki kalorii...plus siłowy, nie od deficytu.
Dkąd pomysł na takie kalorie? Przecież to okolice (a nawet poniżej) jej PPM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
No ja rozumiem wszystko ale jak ktos nie cwiczyl nigdy w zyciu i nie bylo nic a nagle jak dotniesz to po prostu czujesz miesnie to jak to nazwac? Ona chce schudnac to ile ma jesc 2500kcal przy 63kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
CPM wychodzi 2070kcal. To jak to jest mozliwe ze przy 1500kcal nie chudnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja nie wiem ile, wylicz jej zapotrzebowanie https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Po prostu tak zwana "pompa" mięśniowa Mięsnie zaczęły być używane

Wylicz zapotrzebowanie i coś siępomyśli

Dlaczego? Bo możliwe, że już ma kiepski metabolizm, albo problemy zdrowotne.


Na wstępie jak się zaczyna, można wchodzić w okolicach zerowego, pozwolić organizmowi przystosować się, do tego, że nasz tryb życia się zmienia.
Obserwować obwody (nie wagę) i w razie zastoju ujmować kalorii, rotować węglowodanami, albo dodać aktywności.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-03-31 10:20:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Zapotrzebowanie wychodzi 2000-2100. Pracuje w urzedzie wiec dalem lekka aktywnosc cwiczenia kilka razy w miesiacu. Jezdzi na silownie 3 razy w tygodniu, trening opiera sie na silowym+cardio 10min po nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Wazyla 63 niecale a po 2 tygodniach wazy 64.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Obliczyć małeś ze wzoru, nie z kalkulatora...i jak mówiłam nie opieraj się na wadze, a na obwodach, bo waga waha się znacznie, tym bardziej u kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Ok wiec TDEE wychodzi 1852. Bmr 1408 wartosci wziete dla endomorfika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No i żeby podkręcić metabolizm zostałabym na tym 1800 i obserwowała 2 tygodnie co dzieje się z obwodami, po 2 tygodniach można coś stwierdzić, zawsze można ująć, ale na tak głodowych kaloriach metabolizmu nie podkręcicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
No to tak tez zrobi. Nawet obrody poszly brzuch, udo, talia 0,5 wiecej
bic 1. Troche juz zdolowana jest, trzymala IF. 1800kcal to musi na caly dzien rozlozyc bo nie da rady. Tez w sumie juz nie wiem bo sam jem 3000kcal i lece z wagi ladnie a ja to dobija.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza Redukcja oraz pyt dotyczące wzrostu a ćwiczeń

Następny temat

Proporcje Makro - wątpliwości

WHEY premium