SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - Wreszcie ułożona - Prosze o korekty.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Wogole bez warzyw po treningu..."
To chyba pisałeś Ty.

Regułki, jakie regułki? Mógł napisac, jaki to trening i nie byłoby spin. W Jego profilu widzę, że interesuję się SW i cwiczeniami, ale jakimi? Ja trenuje SW i nigdy nie jadam warzyw około treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
No właśnie , ja nie ćwicze na siłowni - nie mogę.
Może kiedyś będe mógł znowu, tymczasem napewno w najbliższych chwilach napewno nie. Jogurt odrzuciłem, niech będzie, ryż tak jak mówie zmieniałem i nie ma śmietany wcale ;) jest ryż z warzywami(groszek, kukurydza) przed i po treningu kurczak, z kaszą gryczaną i gotowanymi warzywami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to rozumiem. Co takiego trenujesz, jezeli można wiedziec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
W chwili obecnej nic - poprostu takia domowa ogólnorozwojówka - fitness we własnym zakresie. Trenowało się dawniej boks ale co poradzę ? W chwili obecnej mam prawdopodobnie guza mózgu lub coś w tym stylu. Staram się tego pozbyć - przede wszystkim musze zbić wagę, bo może moje problemy zdrowotne biorą się tylko z ciśnienia, które mam około 160/120, co w moim wieku jest raczej niewskazane. Po wyeliminowaniu wszystkich innych czynników, dopiero dostane się na tomografie (polskie szpitale), a rezonans w kwietniu - i chciej tu człowieku wyzdrowieć. Oczywistym jest więc, iż nie moge dzwigac nic na siłowni jak kiedyś, ani trenować boksu i Mixedów jak kiedyś (a troche temu poświęcałem). Z tego też powodu wpadłem w dołek, jednak dziewczyna i sytuacje pozwoliły z niego wyjść. Walczę teraz o swoje zdrowie jak tylko mogę, z tym, że lepiej na forum pomagać ludziom, którzy wpieprzali chipsy przed tv i są sezonowcami niż ludziom powazniejszymi problemami.

Cóż ... życie - Nie , post ten nie miał na celu użalania się nad sobą a jedynie miał udzielić odpowiedzi na wszystkie przyszłe pytania.

Dziekuje za uwagę , i naprawde bardzo prosiłbym o pomoc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymaj się chłopie!

mam nadzieję, że wszyscy się pod tym podpiszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nikt Cie nawet nie posadza o uzalanie sie nad soba...

Walcz i jedz, jak najzdrowiej !
Powodzenia !!!

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-01-02 09:23:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
No tak ale spróbuj tu walczyć, jak wrzucam dietę ułożoną - myśle, że całkiem nieźle i nie ma odpowiedzi przez kilka dobrych dni.

A temat ''pomocy plizzzzka, dietka bo mam 120 kg'' - który założy jakiś 12 latek jest najbardziej popularnym i dostaje 10 odpowiedzi w ciągu 2 godzin.

Jest to troche dziwne, no i dlatego chciałem właśnie dowiedzieć się co jest w tej diecie nie tak, co może być lepiej, ewentualne korekty ...

No i dzięki BC i Bolek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Tak, to forum dziala...
Czasem nikt nie zajrzy, czasem nadmiar (i to glupot wypisanych na dodatek...)
Tu trafiles, na w miare rozgarniete towrzystwo(bo, jak nie to bym ich...)...
Pisz, jak postepy.
Pare osob, ma temat w powidomeniach, to ktos zawsze cos podpowie...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-01-02 16:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieje, że należę do rozgarniętych :D

Churchill, tak to jest łatwiej odpowiedzieć *****kowi, że źródłem energii są węglowodany, niż odpowiedzieć na temat lekko trudniejszy. Mowa tu o kilku znanych
doradcach... Mam nadzieję, że nie dostanę za to bana.

Pamiętajmy, PRECZ Z KOMUNĄ !

Churchill jeszcze raz, trzymaj się i nie poddawaj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
BC1991 Ty do rozgarniętych wiedzowo to nie należysz

a właściciel tematu niech napisze czego oczekuje dokładnie od tej diety i co jest jego głównym priorytetem w tym wszystkim... bo tak to ciężko cokolwiek tu powiedzieć...

Zmieniony przez - dj666 w dniu 2010-01-02 18:28:17

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 2010 proszę o sprawdzenie

Następny temat

BIODERKA

forma lato