SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Witam. Chciałbym się pozbyć nadmiaru tłuszczu z brzucha 'oponki', oraz tłuszczu z dolnych partii ciała, z ud oraz pośladków.

Jeśli chodzi o odżywianie staram się jeść tylko wtedy kiedy jestem głodny. Dzięki czemu od września schudłem 5kg.

Odżywianie:

Słodyczy prawie nie dotykam, planuje je wyeliminować zupełnie, napoje gazowane zamienić na wodę mineralną lub od czasu do czasu jakiś sok. Nie chciałbym zmieniać mojego jadło spisu zupełnie, chce jeść prawie tak jak jadłem tylko w mniejszych ilościach z kilkoma zmianami.

Pieczywo jasne zmieniam na ciemne, ziemniaki na ryż/kaszę, napoje typu cola na wode/sok, sery (tak jestem fanem sera żółtego :D) na jakąś szyneczkę.

Planuje jeść 3 posiłki dziennie.

-Zwykłe śniadanko (pieczywo ciemnie + warzywa lub płatki kukurydziane)
-Obiad (To co będzie ; ) W mniejszych ilościach niż dotychczas + wyeliminowanie ziemniaków :D )
-Kolacja (przeważnie to samo co na śniadanko, czasem zaszaleje z jakąś sałatką)

Sylwetka

Jestem dość dziwnie zbudowany, górne partie są w porządku natomiast nie pokoi mnie brzuch, pośladki oraz uda.

Jeśli chodzi o zajęcia w domu planuje brzuszki (możliwe a6w) oraz pompeczki (ogólnie ćwiczenia siłowe).

Po za domem treningi Kick Boxingu 2x w tygodniu ( Pon, Śro, niedługo czwartek). W maju planuje zmianę na Muay Thai ;>

Chciałbym do tego dorzucić siłownie, między treningami. Wszystko wyglądało by tak.

Poniedziałek - Trening
Wtorek - Siłownia
Środa - Trening
Czwartek - Siłownia --> Trening
Piątek - Wolny/Ćwiczenia w domu
Sobota - Siłownia
Niedziela - Wolny/Ćwiczenia w domu

W piątki i niedziele mógłbym sobie robić przerwy w zależności od dyspozycji i samopoczucia.

Nie ułożyłem sobie jakiejś konkretnej diety gdyż jem w miarę zdrowo, poza tym nie chcę narażać rodziców na jakieś dodatkowe koszty.

Pytania:

Czy taki układ treningowy jest w porządku? - Sugestie.

Czy mogę po jakiś 2-3 miesiącach uczęszczania na siłownie zacząć używać kreatyny?

Czy mogę się spodziewać jakiś 'plusowych' zmian przez 4-5 miesięcy?

Z góry dziękuje.




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 83

Wzrost: 188

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Aktualnie szkoła, dodatkowo 2-7h po za domem po szkole (przebywanie na osiedlu, spacery)

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Kick Boxing ( 2 treningi tygodniowo, poniedziałek i środa, niedługo dojdzie czwartek )

Odżywianie: Jem zazwyczaj to co jest w lodówce, w miarę zdrowo. Poza tym jem wtedy kiedy jestem głodny, a nie kiedy mam ochotę.

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, sporty drużynowe (piłka nożna, siatkówka ), kick boxing

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ogólne porady dla 60KG w 186 16lat

Następny temat

Owsianka + ??

WHEY premium