SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta/redukcja Piłkarz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
Witam przez ostatni rok znacznie mi sie przytyło mianowicie z 80 kg zrobiło sie 93(moj wzrost to 186 cm mam 20 lat) postanowiłem zrzucic zbedne kilogramy po raz kolejny ( kilka lat temu moja waga spadła ze 104 kg na 80kg w ciagu ok 5 miesiecy)
Trening wyglada nastepujaco : 5x w tyg trening typowo piłkarski w klubie 1.5h, biegam 2x w tyg po 45 min ze srednia intesywnoscia , do tego podstawowe cwiczenia silowe 3 x w tyg po 45 min (wyciskanie ,bicepsy ,brzuszki ,tricepsy,ramiona)
Dieta: Staram sie jeśc regularnie 5-6 posiłkow dziennie.Spozywam duze ilosc mleka ok 1 l. dziennie do tego 2-3 jogurty lub twarozki.Obiad roznie piersi,wołowina z ryzem kasza lub kartoflami,w codzinnej dziecie jem takze sporo wazyw i owocow.Po ok 3 tyg stosowania tej "diety" zchudłem jakies 3-4 kg .Zauwazyłem duzy spadek miesni np biceps z 40cm jest 37 cm.Jak zapobiec tak gwałtownemu spadku miesni przy jednoczenym spadku masy .Wiadomo ze miesnie beda sie spalac przy takich cwiczeniach ale az w takim stopniu?.Czy polecili byscie mi jakas konkretna diete lub w przyblizeniu powiedziec co spozywac i w jakich ilosciach ,jakies wskazowki ?.Pozdrawiam serdecznie

Zmieniony przez - titek321 w dniu 2013-06-12 23:55:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1423 Napisanych postów 35562 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150829
PO pierwsze to wyciskanie ,bicepsy ,brzuszki ,tricepsy,ramiona - to nie są podstawowe ćwiczenia siłowe. Podstawowe to siady, ciągi, wiosłowania, podciagania i wyciskania.

Po drugie jesli z ramienia zleciało 3cm w 3tygodni to potzrebuejsz po prostu dobrze zbilansowanej diety i brdziej przemyślanego treningu

Na temat diety wiecej:

http://potreningu.pl/diety/artykuly/1745/dieta-odchudzajaca--od-czego-zaczac 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
Poczytałem troche na forum i postaram wyeliminowac podstawowe błedy w odrzywianiu .Czy Bcaa + kreatyna było by zalecane w moim przypadku? Chce zrzucic jeszcze jakies 5 kg przy tym nie spalic całkowicie miesni. Czy moze lepiej zajac sie zrzucaniem wagi a potem na nowo zajac sie pracowaniem nad sylwetka i oczywiscie zmiana diety?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w obliczeniu

Następny temat

Redukcja do sprawdzenia.

Shaker