SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, redukcja, aktualnie 124 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Witam wszystkich, wróciłem na siłownię i proszę o korektę diety, o ile można tak to nazwać. Mam 30 lat, waga 124 kg, wzrost 196cm. Jakieś doświadczenie i podstawy są, regularne treningi siłowe 4x w tygodniu od 15go do 20go roku życia, był 6pack, żyła itd ale zaczęła się praca (siedząca), imprezy, alkohol, śmieciowe jedzenie i z 98kg mięsa zrobiło się 124kg masakry. Chodzę do siłowni 4x w tyg, trening siłowy całego ciała z podziałem na różne partie każdego dnia (czyli poniedziałek międzynarodowy dzień klaty i bicek itd itd itd) + schody lub orbitrek po każdym treningu - 15 min. Tak sobie chodzę od 4 miesięcy i postęp jest. Na dzień dobry 70kg na płaskiej mnie dusiło, dziś wyciskam swoją wagę. No ale właśnie, waga się nie zmienia. Fat widzę, że powoli leci ale na pewno da się szybciej. Moja micha wygląda następująco

Śniadanie ok 8.00

6 kopiastych łyżek płatków owsianych (nie jestem w stanie zjeść więcej)+ jakieś 30g białka z wpc

Po godzinie rozgrzewam się na siłowni i spędzam na niej do 2h. Odrazu po treningu wypijam kretke + 13g bcaa i do tego leci banan czy dwa.

Około 11.30 leci tuńczyk 150g + oliwa + warzywa + 50g ryżu brązowego/kaszy jęczmiennej/ makraonu brązowego (nie nawidzę)

Około 14.30 szykuje obiad, jest to zawsze białe mięso, najczęściej indyk, rzadziej dorsz, sum lub kurczak. W komplecie bukiet zielonych warzyw z wody, lub inne warzywo surowe bądź gotowane (muszę robić tak by żona też zjadła) + brązowy ryż, kasza jęczmienna, brązowy makaron (nie nawidzę), rzadko ziemniaki z wody

Około 19.00 jest kolacja i tu różnie - biały ser z warzywami, makrela wędzona, czasem stek wołowy z żoną sobie zrobimy i do tego razowe pieczywo - żona robi sama.

Z supli, to kreatyna rano i w treningowe po treningu i bcaa po treningu. Nie zdarza mi się bym odczuwał głód w ciau dnia, mimo małej ilości węgla w ciągu dnia. Nie jadam słodyczy, a jak już to chmielowa Perła wieczorem ale to też rzadko, w zasadzie przy Lidze Mistrzów, czyli kilka w miesiącu. Czekam na rady i sugestie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Wstaw dietę do poprawy wg wskazówek :
https://www.sfd.pl/-t922822.html 
Wypełnij również ankietę działu
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak jeść mniej i nie czuć głodu

Następny temat

Budowanie masy mięśniowej

WHEY premium