SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta! Czyli Pory!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Witam więc proszę was tylko o jedną rzecz ;d
w ciągu dnia jem tak
400ml + około 100 gramów płatków ZWYKŁYCH po owsianich prut;d LUB bułka + jajecznica z 4 jajek!

ryż + jakieś mięso

2 banany

5 bułek

jogurt 300ml max 1.5% tł

to jem mniej więcej w ciągu dnia trening mam w przedziale od 16 30 do 18 zaczyna się około w tych porach! wstaje o 6 idę spać o 22/23

możecie mi rozpisać mniej więcej o której mam jeść to co wypisałem ;)

bym był wdzięczny;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Majgad! wstaje specjalnie rano o 6 żeby wypić kreatyne potem robie kanapki jem jajecznicę 30 minut po i wychodzę jeszcze 40 minut szybciej do szkoły bo mój autobus jeździ co 1h -.- a nie chce mi się jeździć trzema i jeszcze raz kanapki robie rano !;d ale po prostu ten chleb najlepszy jest od razu potem jest jakiś gorzki;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki cel? coś więcej o sobie? jesz fatalnie więc byłoby nonsensem rozpisywanie o których godzinach masz to jeść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Wiem ale nie mogę sobie na nic innego pozwolić.. w szkole jestem od 7 30 do 15/16.. 17 lat staż miesięcy, 179 cm wzrostu waga 69 ~.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
18 lat i też chodzę do szkoły, więc tłumaczenie, że nie możesz sobie na więcej pozwolić jest beznadziejne. Chcieć = prawie zawsze móc. Możesz nosić porządne kanapki z mięsem albo pojemniki plastikowe z normalnymi posiłkami. A takie jedzenie jak wyżej napisałeś możesz potłuc o kant dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Przecież te bułki są z mięsem i serem;d jadłem w sumie chleb razowy i żytni ale zmieniłem ostatnio na bułki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skąd my mamy to do cholery wiedzieć?
to może łaskawie wysil się i napisz dokładnie co jesz
czemu razowy wymieniłeś na bułki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
My bad. zamuliłem.
a no wymieniłem z takiej racji, że razowy szybko się psuje mi ;- po za tym 8 miesięcy go jadłem po prostu potrzebuje zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te bułki to chociaż grahamki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Taak;d będą grahamki już ~ wracając :

śniadanie jajecznica z 5 jajek + bułka grahamka i banan w czasie szkoły 3 bułki z serem i szynka potem ryż/makaron + mięso przed a po ? banan + ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
prawdziwy razowy sie szybko nie psuje!! mój leżał tydzień w lodówce i tylko się lekko zasuszył ;] więc kupowałeś alla razowy z mąki pszennej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
Kolego lodówka ;d to co innego niż plecak;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzcie ta diete...

Następny temat

szkoła-Dieta

WHEY premium