SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diclofenac.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Cały topic jest na jego temat %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9595
Jeśli ktoś chce brać duże dawki diclofenacu to faktycznie chyba najlepszy będzie Majamil jeśli chodzi o dawki i ceny(tabletki 100 mg prolongatum cena za 20 tab ok 3.79). No i polecają go w stanach przewlekłych.
Info z Pharmindeksu
--------------------------------------------------------------------
Wskazania
W reumatoidalnym zapaleniu stawów, chorobach zwyrodnieniowych stawów, bólach korzonkowych, zapaleniach nerwów i nerwobólach, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, zapaleniu wielostawowym, stanach pourazowych (zapalenie, obrzęk); w stomatologii, otolaryngologii, w bólach pooperacyjnych. Majamil prolongatum szczególnie przydatny u chorych wymagających dobowej dawki 100 mg diklofenaku w leczeniu przewlekłym.

---------------------------------------------------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9595
Do Holder
Wiesz przeczytałem Twoje wcześniejsze posty na temat tego ubytku chrząstki.
Wydaje mi się iż lekami przeciwzapalnymi niewiele zdziałasz, napisz może jaka jest opinia ortopedy o stanie twoich kolan. Mam nadzieję że lekarz ma jakieś zdanie na ten temat bo jeśli po operacji cały czas odczuwasz ból to chyba ktoś mówiąc brzydko "s******lił" robotę.
Radzę ci poszukaj dobrego lekarza.
Zauważ że polscy sportowcy z podobnymi kłopotami nie leczą się w kraju (robią to zwykle za granicą).
A co do lekarza który robił ci tę operację zapytaj go koniecznie dlaczego cię boli, czy to normalne i jeśli normalne dlaczego cię nie uprzedził.
Bardzo jestem ciekaw jego odpowiedzi
Jeśli mu przypadkiem za to płaciłeś (jest taka praktyka w polskich szpitalach), zażądaj pieniędzy z powrotem (mała awantura na oczach personelu też by się przydała) no i oczywiście złóż skargę u ordynatora (na piśmie, dodaj także że wyciągnął od ciebie kasę i spytaj czy szpital coś o tym wie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
odnawiam posta!
Holder i jak stan chrząstek?Ja osobiście cierpię na chondromalcję rzepki, wpierw jedna, teraz juz sam wiem zaczyan sie druga noga
mi nlpz nie nie daje (napewno jakoś tam działa)poza bólem żołądka.szkoda na nie zdrowia. osobiście było już wszystko.
i mogę się wypowiedzieć:

1.kategoria nic nie pomaga, dużo szkodzi - nplz

2. kategoria coś tam pomaga, trochę szkodzi - chondroityna

3.kategoria coś tam pomaga - glucozamina, msm

4. kategoria nic nie czuję - kolagen

5. daje radę - deca durabolin!

6. działa jakoś (no tyle środków razem to już chyba musi k....a) ale powoli i raczej to chyba placebo - połączenie glucozaminy, msm chondroityny i kolagen (żarłem zwykła żelatynę) testowałem 30 dni i cos tam zadziałało.

7. magnetronik i awqawibron polecam fajie się leży i myśli : pomoże k...czy znów nie. pomogło!NA JAKIŚ CZAS....
ALE TO WSZYSTKO CHYBA GŁÓWNIE TYLKO ZALECZA EWENTUALNIE ZAPOBIEGA POGŁĘBIANIU UBYTKU CHRZĄSTKI.JEJ PRZECIEŻ SIE NIE DA ODBUDOWAĆ.DA SIĘ PRZESZCZEPIĆ ZA JAKIEŚ 20 TYS DOLCÓW

8.COMBO DECA WCHODZENIE PO SCHODACH Z PLECAKIEM Z OBCIĄŻENIEM. DAŁO RADĘ.
ZERO BÓLU DOPIERO K... PO CYKLU BÓL NASILIŁ SIĘ. BO PODOBNO MAM NIC NIE DZWIGAĆ NA STOJĄCO CZYLI ZERO PRZYSIADÓW, NAWET DURNY BICEPS ODPADA.LEKARZ STWIERDZIŁ POGORSZENIE NO I ZNOWU PUNKT 6 I 7 I POMOGŁO

9. wymyślilem sam wgłebiając sie w chorobę.a mianowicie chonromalacja i inne tego typu rzeczy są też wynikiem nieprawidłowego (czytaj przerostu)rozwoju mięsni i tu za dużo ćwieczeń na czworogłowy a za mało na dwógłowy uda.U MNIE KARATE. kopanie z obciążeniem, rozciąganie też mi zjechało kolana, przysiady itp. stąd miesień 4 głowy jest znacznie silniejszy i pieprzy nam za pomocą jakiś niezbadanych sił rzepkę, bo innaczej noga trochę funkcjonuje.po prostu ten mięśień dominuje i jakoś to tam przeciaża.
i teraz UWAGA pomaga mi bardzo nawet przy mocnym bólu

na stojąco unoszenie, zginanie do kąta prostego (do pośladka) nogi)każda z osobna. obciażam sobie woreczkami z piaskiem 5kg i ćwiczę powoli dokłądnie napinając maksymalnie.EFEKT KAŻDY BÓL OD RZEPKI ZNIKA NATYCHMIAST PO 1 SERII. JA SOBIE ROBIĘ 3 TAKIE ZESTAWY PO 3 SERIE W TYGODNIU.
ŁĄCZĘ TO Z MARTWYM CIĄGIEM NA PROSTYCH NOGACH ZE SPOKOJNYM OBCIĄŻENIEM

reasumując nplz nidgy więcej nie wezmę
samej glucozaminy i pozostałych też z osobna
jedynie warto zainwestować w punkt 6 bo jakiś dało efekt

NAPEWNO DZIAŁA PUNKT 9.
PRÓBUJĘ ZROBIĆ PRZEZ MIESIĄC JEDYNIE DWUGŁOWY, CHOĆ TRUDNO TAK SIĘ NA NIM SKUPIĆ WYŁACZNIE, GDY SIE DOJEŻDZA NA ROWERZE DO PRACY A POŹNIEJ ROZPOCZNĘ RÓWNOMIERNY TRENIG NÓG (OCZYWIŚCIE I TAK Z WIĘKSZĄ UWAGĄ NA TO CO Z REGUŁY NIEKTÓRZY BAGATELIZUJĄ CZYLLI DWUGŁOWY UDA)
trochę skomplikowany post mam nadzieję, że komuś pomoże.naprawdę polecam punkt 9!+ połączenie z innymi poza 1

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clean a zmęczenie na cyklu?????????

Następny temat

Dla znawcow tematu.....!!!!!DUBOL i BOLDON??

WHEY premium