SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diaz vs Gomi - No Contest

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
loot wyczytalem gdzies, nie pamietam gdzie, ale to byl powazny serwis o medycynie i farmakologii, ze wykrywanie ziola nawet miesiac po paleniu to mit. Toksyny znikaja w ciagu kilku- rzadziej kilkunastu dni. Tomasz69 mam pytanie - czy paliles i jesli tak to w jakich okolicznosciach. Bo ja duzo czytalem o tym i nie wydaje mi sie, ze to dobry srodek przed walka. Sa o niebo lepsze farmaceutyki wiec niby czemu mialby krecic na szybko blanta w szatni?

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
J/W
Palenie przed czymkolwiek co wymaga koncentracji, precyzji i szybkiej reakcji to nie jest dobry pomysł.

Tak mi koledzy opowiadali

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-04-11 17:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
Relaksuje na pewno.Wyostrza zmysły też.Ale myślę,że trochę spowalnia reakcję.

Dziwnie trochę z tą sprawą.Czyli obecnie to Gomi ma pas,czy moze bedzie o niego walczył?Ani jednego ani drugiego zawodnika nie lubię.Jednak Gomiego fajniej się ogląda.

Edit: Dobrze,że nie palicie tego świństwa.Chyba wszyscy znają to z opowiadań zdemoralizowanych kolegów.To się chwali

Zmieniony przez - Gangsta89 w dniu 2007-04-11 18:06:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2583
Zapalcie i potem pójdzie powalczyc na treningu a potem się wypowiadajcie o dopingu za pomocą marihuany. Sparingpartnerów będziecie zabijali.... ale śmiechem. Buahaahahahahahahaha. Aha i don't forget the towel.

A Gomi się tak bujał bo go Diaz jescze swoimi wyziewami raził.
Uznanie walki za no contest to niestety żenada. Gomi przegrał.



Zmieniony przez - misiekvx w dniu 2007-04-11 18:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
kolejny dowód na to, że tą komisję to szatan porwał i pobił . Jeśli maria jest środkiem dopingującym to Lepper expertem od gospodarki

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
nic nie zmieni faktu ze gomi po 2 minutach tej walki wygladal jak po przeprawie przez syberie i biorac pod uwage to jak sobie olal sprawe cieplym moczem (na jego szczescie bez zawartosci thc) w zupelnosci zasluzyl na przegrana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2583
Według mnie Gomi to zawodnik nie zasługuhący na miano mistrza. Jego mistrzostwo wynika z bardzo małej ilości walk o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Właśnie się miałem pytać, czy piszecie o dopingu za pomocą marihuany z opowiadań kolegów czy z doświadczenia ?

Bo ja paliłem, ale nie walczyłem pod wpływem. Mimo to sądzę, że odpowiednio dobrana dawka może pomóc. Zbyt duża może faktycznie wpłynąć na problemy z koncentracją, ale odrobina nie powinna. Zresztą z tego co pamiętam (ale nie mam pewności) Tyson był oskarżany o walkę pod wpływem marihuany.

EDIT: Chyba między innymi jak walczył z naszym niedoszłym mistrzem Andrzejem.

Zmieniony przez - Tomasz69 w dniu 2007-04-11 20:17:35

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
ja paliłem i w życiu bym przed jakąkolwiek walką tego nie zrobił.

tsnm - nieważne czy THC jest wykrywane kilka dni czy kilka miesięcy po zażyciu. akurat tu nie będę sie sprzeczał, chociaż słyszałem co innego. nie wierze po prostu, że ktoś kopci w szatni przed walką w Pride.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
Paranoja

Upór w dążeniu do celu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozmowa na GG z ekspertem od Sportów Walki

Następny temat

Zawody MMA w najblizszym czasie

WHEY premium