SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diablo vs Palacios II 22 września

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3977

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Szykuje się powtórka najnudniejszej walki jaką w życiu widziałem. Mam nadzieje, że tym razem będzie ciekawiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1460
wow diablo zaimponował mi swoją znajomością angielskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
imo jedyna szansa dla Włodarczyka to KO, co jest możliwe,

na pkt wydaje sie ze Palacios, który uderza czesciej, jest bardziej ruchliwy,

licze ze walka bedzie lepsza niz ich pierwszy pojedynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9577
krzysiu podobno psychicznie wymieka i unika konferencji prasowych, byla gdzies taka wiadomosc na necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
nom. jak by się tak zastanowić to nie jest dobry zwiastun.. ale zobaczymy. ale raczej nie wydaje mi się, żeby pękał przed nim

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
haha czempion , a ta chodząca ręka to już jakiś odruch

Może i udało by się Diablo przez KO wygrać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
nie no prawie w stylu floyda <k***a> haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563




Diablo 90,300
Palacios 88,850

mocny i zdeterminowany się wydaje Palacios

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Ja mimo wszystko spodziewam sie znowu nudnej walki i znowu kontrowersyjnej wygranej Diablo na pkt. chociaz chcialbym sie mylic.
pozdrawiam, Balboa5



Zmieniony przez - Balboa5-ban w dniu 2012-09-22 12:50:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Diablo jest chyba jedynym naszym pięściarzem ,któremu praktycznie w cale nie kibicuję. I nie chodzi tu o jakąś szczególną niechęć do Włodarczyka po prostu styl w jakim boksuje Krzysiu jest cholernie nudny i nieprzyjemny dla oka. Tak na prawdę Krzysiek nie pokonał nikogo znaczącego podczas swoich karier. Nazwiska jakie Diablo ma na rozkładzie kompletnie do mnie nie przemawiają Fragomeni, Robinson czy Green nie byli miarodajnym rywalami. Krzysiek dostał przynajmniej dwa razy prezent od sędziów w walce z Cunninghamem oraz Palaciosem.


Kilka lat temu jeszcze miałem cichą nadzieję i wierzyłem ,że Krzysiek jeszcze się odblokuje i zacznie boksować bardziej widowiskowo ,że się odblokuje. Niestety się przeliczyłem a jego walki okazały się nudne jak flaki z olejem.


Francisco faktycznie wygląda na bardzo pewnego siebie oby tym razem od samego początku boksował z większą częstotliwością oraz w szybszym tempie. Włodarczyk pewnie jak zawsze nastawi się na jakiś potężny pojedynczy cios.


Jeżeli jednak Palacios przegra z Włodarczykiem w co wątpię to chce zobaczyć Krzysztofa z : Rossym, Masternakiem ,Afolabim ,Lebedevem albo Huckiem. Ale znając życie to Diablo będzie się ich wystrzegał jak ognia...



Mój typ na dzisiejszą walkę to zwycięstwo Francisco Palaciosa na punkty !

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dla fanów Rocky'ego

Następny temat

Jakie mięśnie potrzebne do boksu?

WHEY premium