SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deprecha

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
Panowie mam pytanie.
Od wielu lat choruje na depresje dodatkowo mam niski testosteron(dolna granica) antydepresanty sporo pomogły ale nie do końca nadal mam niską samoocenę jestem dosyć lękliwy,mam słaby zarost ogólnie trudno jest mi podejmować decyzje, działać, jestem ospały itp.
Moje pytanie jest następujące czy jeśli dostał bym testosteron u endokrynologa (jeśli pójdę to pewnie dostanę) to czy podczas długotrwałego stosowania ma on jakieś groźne skutki uboczne, czy np organizm całkowicie przestanie go produkować bo dostanie gotowy, czy może źle wpłynąć na jądra, prostatę?
Proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zacznij od badań w końcu to lekarz będzie podejmował dezycje o wprowadzeniu htz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
JW. Kieruj sie tym co powie lekarz. Dobrze prowadzona terapia zastepcza nie niesie za soba ryzyka, to nie koksowanie. Dobrze, ze sie zainteresowales tematem hormonow bo tu moze lezec chocby czesc problemu. Niestety wiekszosc psychiatrow jest nie douczona/nie ma czasu na holistyczne podejscie i glebsza diagnostyke (hormony etc). Leczenie zazwyczaj skupia sie na przepisaniu SSRI, a te leki (nie mowie, ze sa zle) moga tylko poglebic problemy hormonalne.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SSRI prędzej, czy później prowadzą do syndromu serotoninowego. Przy tym ciężko z nich zejść, a jeszcze ciężej się po nich odbić. Polska nadal daleko, daleko..
Jeżeli trafisz na normalnego lekarza i Cię wprowadzi na TRT, to nie powinno nieść ono za sobą praktycznie żadnych skutków ubocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Binaural
SSRI prędzej, czy później prowadzą do syndromu serotoninowego. Przy tym ciężko z nich zejść, a jeszcze ciężej się po nich odbić. Polska nadal daleko, daleko..
Jeżeli trafisz na normalnego lekarza i Cię wprowadzi na TRT, to nie powinno nieść ono za sobą praktycznie żadnych skutków ubocznych.


Tak jak kolega napisal ssri to syf i on nie pomaga na depresje.
Testosteron ci pomoze a do tego
Mozesz wit b3 dawka nawet-500mg 4x dzien + 5htp
Zrob badania na poziom wit d3 bo pewnie nisko jest i trzeba podniesc

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No ja bym się tak daleko nie zapędzał w leczenie kogoś kogo się na oczy nie widziało.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
No ja bym się tak daleko nie zapędzał w leczenie kogoś kogo się na oczy nie widziało.


Luzno nikogo nie lecze
A te suple co napisalem moga tylko pomuc .

Mialem przygode z ciezka depresja i sam bralem ssri i wiem co to za gowno.
A z czlowieka ssri robi chodzaca szmate,mimo 1g testa czlowiek jest warzywem a f*** tylko do szczania sluzy

A jak juz ktos sie zaglebi temat ssri to badania pokazuja ze te leki sa h**j warte.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wiesz ja mam spore pojęcie bo brałem 10 lat, do czerwca tego roku. Od końskich dawek, do dawek (na końcu) oficjalnie nie działających. Test może pomóc, jak i dokładna diagnostyka - stad mój pierwszy post w tym temacie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Ja przerobilem mase tego z perspektywy czasu h**a to warte doszedlem sam do siebie wystarczylo nie cpac cwiczyc jesc czysto i dobrze spac jedyny plus to opozniony wytrysk no i tritico biore na sen ale to nie typowy ssri mowie o swojej depresji ba nawet chorobe dwubiegubowa mi stwierdzili tak lecialem z tematem


Zmieniony przez - Creme w dniu 2019-12-28 16:55:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
Wiesz ja mam spore pojęcie bo brałem 10 lat, do czerwca tego roku. Od końskich dawek, do dawek (na końcu) oficjalnie nie działających. Test może pomóc, jak i dokładna diagnostyka - stad mój pierwszy post w tym temacie.


Z ta diagnostyka to problem bo lekarze lekcewarza temat.
W sumie ciezki temat i do konca nie poznany przez naukowcow a metody leczenia tez slabo.

Jesli chodzi o leczenie hormonami to ciezki temat bo testosteron powinien ale nie musi pomoc a nawet moze zaszkodzic jesli chodzi o psychike.
Tu juz potrzebny lekarz ogarniety co do dawek i kontroli hormonow

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Trazodon jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, ale leczy też zaburzenia snu. Nie jest klasyfikowany jako SSRI tylko LPD, czyli lek starszej generacji, choć IMO jest lepszy od nowych SSRI. Z wytryskiem to fakt, aż do przesady. Są sytuacje, że tych leków nie da się pominąć. Ale do puki się da to szerokim łukiem.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadczynnosc tarczycy a propionat

Następny temat

TESTOSTERON PROPIONAT FAKE ?

WHEY premium