SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kup carbo /od biedy glukozę/
i rozróżniaj kolory nicków na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Ja też sądze że carbo jest o niebo lepsze tylko jak ja żarłem kreatyne to niemiałem kasy na carbo a jeśli ty argiergo masz na to kase to kupuj(drogie to nie jest ale kasa była mi potrzebna)

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
A ile Ciebie ten sok kosztował co?

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
Niepamiętam juz ale malutko bo miałem taki 5 litrowy baniak i to było z jakiegoś marketu.A soki zawsze cała rodzina i tak pije tylko im powiedziałem że ma być winogronowy,a carbo raczej by wszyscy nie pili i bym musiał na własną kieszeń kupywać a każdy grosz byłmipotrzebnmy na wypad z laską.

Zmieniony przez - Hell boy w dniu 2005-07-21 17:18:06

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
carbo to groszowe sprawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 602
Hell boy mylisz sie kreatyny nie nalezy przyjmowac z sokiem winogronowym bo zawiera on zbyt duzo cukro prostych ktore w szybkim tepie przeksztalcane sa w organizmie w tkanke tluszczowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6737
najlepiej to wez kretke z carbo najlepiej

-= NaJlEpSzĄ ObRoNą JeSt AtAk =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25891
witamineQ szklanka dziennie nie zrobi z ciebie jakiegoś tłuściocha bez przesady.A wogóle ja uważam że carbo jest o wiele lepsze ale jak ktoś nie chce kupywać odrzywek to może to zastąpić produktami które można znaleść w domu takim jak sok czy miód itp.

Sikając z wiatrem idziesz na łatwiznę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Mam pytanie. Na opakowaniu pisze od 3-10g kreatyny dziennie. Wiec ile razy dzienie spożywac?? Raz dzienie po 10g?? Bo nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
to, że masz pytanie to nie powód, żeby odświeżać temat sprzed 4 lat

a co do Twojego pytania, to były "miliony" postów na ten temat

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol Quattro Pro

Następny temat

SWG 4000 jak dawkowac

WHEY premium