SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
Witam mam 18 lat i następujący problem mianowicie ćwicze juz od jakiegoś czasu( ponad rok ) ale teraz mam zajawke i zakupiłem sobie w koncu kreatyne Olimp 1000mg 200 tabletek i nie zabardzo wiem jak to dawkowac ;( i mniej wiecej o ile przedłużyc tening?? zeby były jakies w miare znaczące efekty

Pozdrawiam

P E R F E C T B E A S T

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
dzizys cur.wa to mnie roz***ało stary poszukaj nawet nie w wyszukiwarce tylko tutaj w suplementacji na 1 stronie są conajmniej 4 posty o tym btw. 5 gram na cczo rano i 5 gram przed/po treningu w dni treningowe a w dni nie treningowe tylko 5 gram rano na cczo styka ale jest wiele opcji brania kreatyny wiec poszukaj i zastosuj tą która ci najbardziej odpowiada

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
KREATYNA

DNI TRENIGOWE rano 5 gram +50 gram glukozy, po trenigu 5 gram + 50 gram glukozy
Dni NIETRENIGOWE rano 5 gram + 50 gram glukoz

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1663
W fazie nasycenia przez pierwsze 5 dni ok.30 tabletek w porcjach po 5 szt. miedzy posilkami i po treningu,puzniej po 6 tabletek dziennie po treningu przez 3 tygodnie Życze znacznych przyrostów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ej Asystent chłopak ma tylko 200 tabsów a Ty mu proponujesz faze nasycenia...
bierz tak jak pisze Słabeusz i będzie dobrze. dla informacji: te kapsułki mają 800mg kreatyny więc żeby było ok 5g musisz łyknąć ok 6 szt
Pozdrawiam!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1663
W końcu to pierwszy cykl moze warto by zrobic faze nasycenia by uzyskac jak najwiecej z pierwszego cyklu Kreatyny.Masz calkowitą racje Will 200 tab. to zamalo do nasycenia.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6048
Willhelm on ma kretyne 1000 i ona zawiera 1000 mg kreatyny a nie 800mg.

Pozdrawia Kynek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Kynek sluszna uwaga. Co do pierwszego cyklu ja robilem swoj na 125 g megabolu i puchlem niesamowicie, wiec jak widac juz z takiej ilosci kretki mozna wyciganac niezle wyniki. Faza nasycenia wg. mnie zbedna.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ha! Kynek słusznie! walnąłem się! sog dla Ciebie natychmiast!

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-03-10 09:57:46

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
jakie powinny byc odstepy miedzy kretyna a posiłkami na przykład sniadaniem ??

pozdrawiam

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
min. 30min.. a najlepiej 45min.. zależy czy walisz z cukrami czy bez..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna... jak dlugo brac?

Następny temat

Z czym brac kreatyne??

WHEY premium