SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawki w sporcie zawodowym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343


Ja Wam Koorwa dam kółko różańcowe!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
preferuje rużance analne

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Uriel, masz u mnie popracie w 100% jeśli chodzi o propagacje wielkości dawek!!!
Ludzie myślą że na 1g Teścia tyg zrobią super masę... głupota...
Niech wszyscy zrozumieją, że koks to tylko stymulant wzrostu! Jeden z elementów budowania masy, a nie wyłączny sposób na osiągnięcie czegokolwiek.

Mało kto na tym forum zdaje sobie sprawę z tego, iż przy b.dobrej diecie na kuracji, osiągi (przyrost) jest prawie że 100%wej jakości. Czyli prawie 100% tego co kto osiągnął, to też po kuracji zostało!

Osobiście znam 2 zawodowych polskich sportowców. Kulturyste i 3boiste. Pierwszy jak wzioł na kuracje 200metki PL i 8 Deki, to urusł tak słodko, że w bicu ma 45. I aby było zabawnie, tyle ma na rzeźbie :) Po kuracji nic a nic nie spadło... Drugi, mimo że zajmuje się sportem siłowym, jest też za***isty.
Obaj zgodnie mówią, że wysokie dawki są bez sęsu...
Lepiej zrobić mniejsze kuracje a częstrze...

A u niektórych to jest tak, jak już mówiłem wcześniej. Że biorą takie ilości koksu, że ich wagowy przyrost ciała jest równy wagowej ilości steroidów. Bez sęsu...

"Robotników można zmusić do extremalnie szybkiej pracy. Ale co z ich fatygi, skoro mie mają z czego budować..."
Na co komu Boldzio 300/week + Wino e2d jeśli więcej w żyłach będzie koksu niż krwi a i tak nie urośnie jakby chciał...
Ja nie wiem, czy te pomysły wynikają z niewiedzy, głupoty czy z nieświadomości o powadze sytuacji. Bez urazy dla kogo kolwiek.

Zawsze można wziąć za wzorzec dawki, jakie na poczatku były podane, w sporcie zawodowym... a później Ave Maria...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Coraz lepiej, panie psie

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
KS - widzę, iż czeka Cię długa droga tu na forum (gdybyś dalej miał ochotę sie wypowiadać) aby Cię coniektórzy zaakceptowali.

Ja sie nie znam - powtarzam raz jeszcze!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Mi sie tam pomysl niskich dawek podoba

Ale wiekszosc tu na forum wychodzi z zalozenia - Po co mam robic cykl na malych dawkach i malo zrobic , jak moge jechac na duzych No i pierwszy cykl w takim wypadku sklada sie z 2 albo 3 srodkow ... slodko

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Teraz pomyślcie wszyscy - 4 cykle rozłożone na 2 lata - 2 cykle rocznie - powiedzmy, że tak usatalamy dietę, że wychodzi nam po 3kg z każdego cyklona. Mnożymy to razy 4 - i mamy około 12kg super mięcha - które będzie się trzymać! Do tego dojdzie gęstość wywołana - dłuższym okresem treningowym a nie jak w przypadku 10 tygodni na Omce z metą i 19kg masy! Miałem tak! O zgrozo - potwór się ze mnie zrobił!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Dobrze prawisz! 12 kg mieska to duzooooooooooooooooo
A zeby to zrobic to duzo stafiku nie potrzeba. Jedynie troche oleju w glowie , dobra dietke i odrobine cierpliowci

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Bo o to w tym chodzi! 3kg mięśni to na 6-8 tygodni - wystarczy robic 0,5kg tygodniowo!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Jezeli to jest ta Twoja nowa teoria to jestem na TAK !

Zmieniony przez - HK w dniu 2005-02-26 00:54:31

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Angina

Następny temat

Deca + winko + prop?

WHEY premium