SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawki w sporcie zawodowym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
udająć głuchego nic nie zdziałasz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ha - mam Cie - widziałem jak tu zaglądnąłęś !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
tchórz ! tchórz ! tchórz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i co - może mi powiesz że nie zauważyłeś tego posta ?!!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Kanarek a bana chcesz za spamerstwo!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
kanarek, nie zawalaj swoimi prywatnymi postami publiczne forum.
Weź se napisz to co chcesz na karteczke i przyklej na czoło jak ci się nudzi.
I 6sta strona zmarnowana na bzdury...

A tak apropos, 2 tygodniówki moim zdaniem to patologia wszelkich pomysłów. Miało by to wyłącznie sens gdyby koks nie ingerował w gospodarke hormonalną organizmu. A tak to będzie 2 tyg na fali, 2 tyg w dołku i tak w kółko. Bez sęsu, wyjdzie z tego sinusoida która w ogólnym rozrachunku da wynik zerowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Dla mnie np wspomaganie to szeroki zakres działań - łącznie z działaniami przed/po cyklu. Nie miałem na mysli 2 tygodniówek ale ogólnie krótkie a treściwe cykle.
Bez zbędnych komplikacji - jak widze cykle czasami na forum - w chłopaków-amatorów i widze tam czasami po 12 tyg i 5 różnych środków to uśmiecham się pod nosem po prostu.
Może i mam inne myslenie odnośnie wspomagania. Ale wierz mi, że mam ku temu powody. Niejedengo chłopaka widziałem jak sie zniszczył, a i niejednego małolata który napalony na koks spieprzył sobie młodość i teraz odsiaduje kawałek zycia pod celą.

Nie zrozum mnie źle - nie chce udowadniać Tobie bądź narzucac mojego zdania nt krótkich a treściwych cykli bo to akurat mój wybór. Mam tylko nadzieję, że rozumiesz, że myślimy na pewno podobnie. Po prostu wole osobiście rozpisać chłopakowi cykl bardzo krótki (bo już nie zmienię jego zdania - i wiem że i tak weźmie) i zając się nim przez rok, dwa lata i umiejętnie sterować naturalnym treningiem aby efekty były w miarę OK, a mała ilośc wspomagania nie zaszkodziła. Zresztą pamiętajmy, że jest wiele cykli krótkich a sporo robiących - ale ma to sens tylko wtedy gdzie wspomaganie jest tylko częścią większego planu i wszystko jest dostosowane indywidualnie pod jednostkę.

Nie sądze aby była to patologia ale oczywiście szanuje Twoje zdanie na ten temat.

btw - no offense - nie spamuje w taki sposób jak mozna było zauważyć wyżej (bo to był żart) praktycznie w ogóle - teraz był mały wybryk - ale każdy ma czasem wybryki Gdybyś jednak był na forum trochę dłużej zauważyłbyś, że naprawdę ciekawych rozmów już nie ma niestety. A szkoda bo kiedyś było zupełnie inaczej ... Szanuje Ciebie i Twoje zdanie i o ile to możliwe prosiłbym o bardziej przyjemny sposób wyrażania opini nawet nt spamu (mam na mysli te kartecze na czoło)


Zmieniony przez - kanarek w dniu 2005-02-26 14:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Czytał Lucjan Szołajski!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
2-tygodniowki nie sa zle, tj. sa ogromne roznice w sylwetce cyklicznie co 2 tygodnie i to bym uwazal, za najgorsza sprawe -- mozna popasc w paranoje bo latwiej sie przyzwyczajamy niz odzwyczajamy.

Ale po dluzszej przerwie naprawde mocno kopie. Po pierwszej 2tyg doszlo 3 kg - tego sie nie spodziewalem.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"A tak apropos, 2 tygodniówki moim zdaniem to patologia wszelkich pomysłów. "

Ogólnie się z tobą zgadzam ale to zdanie jest całkowicie z d.u.p.y... 2 tygodniówki to podstawa europejskiego BB (kiedy nie było jeszcze takiej fascynacji sposobem amerykańskim)... Koks był tylko dodatkiem, dopalaczem, a nie podstawą rozwoju... I 2 tygodniówki nie wyglądały 2 on 2off 2on etc... Tylko 2 on i 6 off (łącznie dwa miesiące) Cykle nie przekraczały 4 tygodni i tylko w przypadku boldka trwały 8 tygodni (chłopaki mieli nawet nandrolone suspension)... Owszem może nie rośli dużo bo 1,5 - 3 kg w ciągu 2 tygodni ale za każdym razem tyle samo czyli w roku 6 cyklonów czyli 9 - 18 kg... Większość roku byli off cycle... Dieta wyglądała zupełnie inaczej (nie amerykańska pig diet czyli tysiące kalori), nie akceptowano żadnej retencji (praktycznie zero przyrostów "wodnych" i tłuszczowych)... Jak dla mnie ten sposób jest o wiele zdrowszy i właśnie na nim się opre jak zaczne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Angina

Następny temat

Deca + winko + prop?

WHEY premium