SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawki Kliniczne -> Prośba o informacje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
Witam
Bardzo rzadko odzywam się na forum, natomiast od wielu lat śledzę je - w miarę możliwości - regularnie. Nie trafiłem jednakże na informacje dotyczącą dawek klinicznych leków steroidowych, sugerowanych na ulotce przez producentów. Prosiłbym bardzo osoby zorientowane, o - jeżeli to możliwe - podanie przybliżonych dawek najpopularniejszych saa, które to są w celach leczniczych zapisywane.
Jeżeli temat był, to proszę o linka i można zamknąć temat. Jeżeli jednak nie było, to z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
Powiedzcie mi jeszcze proszę, jak to wygląda jeżeli chodzi o relacje dawka/czas przyjmowania a skutki uboczne.
Znów oczywiście jestem świadomy, że dokładnej informacji nie poda nikt, bo też każdy organizm się różni, ale czy istnieje choć ogólny zarys reguł?
Czy u osób chorych, zmuszonych do przyjmowania testosteronu już do końca życia (o których przypadku pisał Daareek) przyjmujących SAA przez wiele lat, dochodzi do efektów ubocznych mniejszych/większych/podobnych co u sportowców?
Czy możemy w ogóle porównać skutki uboczne przyjmowania przez kilka lat niskich, leczniczych dawek leków steroidowych, do tych które pojawić się mogą przy okazji kilku(nasto)tygodniowych kuracji u osób zdrowych, opartych na dawkach drastycznie przewyższających kliniczne, w dodatku złożonych z kilku różnych środków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
google

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
Wyszukiwarką owszem, jak każdy potrafię się posługiwać, ale i google jedynie wysyła do konkretnych postów na forach tematycznych czy stron o tematyce takiej jak ten dział. W związku z czym, jeżeli w dziale na forum nie ma na ten temat prosto dostępnej informacji, to i google niewiele pomoże.
Dlatego raz jeszcze, mimo wszystko, bardzo proszę o jakiekolwiek informacje i bardzo dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
z tego co pamiętam to
oma 250mg co 3 tyg, np przy usunięciu jąder
meta np 1-2 10mg, np dla starszych osób, przy chorobach etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
Dziękuję 4kolor

Czyli jeżeli dobrze rozumiem, dawki rozpisywane na cykle w sporcie już na początku przygody z SAA, zaczynają się od 3krotnej dawki klinicznej?

Czy jest to regułą także w przypadku pozostałych środków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
ja teraz bije 200mg enant co drugi tydzien i jest luks . ponadto 4 tyg bilem 50mg npp e3d . wszystko w skutek kontuzji kolana . po 4 tygodniach nawodnilo mi staw i zero bolu , gdzie wczesniej non stop jechalem na ibuprofenie . rano ,po poludniu plus pobudki w srodku nocy z bolu . zamaskowalo kontuzje pieknie . teraz 14 czerwa ostatni shot , przerwa i artroskopia . libdo luks non stop . aczkolwiek zstanawiam sie czy nie lepiej byloby bic 100mg eW . w celu miejszych skokow stezenia . z tego co zauwazylem to wmoim przypadku libido okrutnie wzrasta zawsze w drugim tyg. po szocie , gdzies 10 dni po szocie juz jest niemozliwe do ogarniecia . pozatym regeneracja na duzy plus a i ubicie niezle . swietna sprawa zwlaszcza ze i tak idzie redukcja . w moim przypadku dawki lecznicze sie sprawdzaja swietnie i jesli chodzi o saa to juz wczesniej zdecydowalem ze zostaje wlasnie przy leczniczych ,na zmiena lub rownolegle z peptydami .

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
w przypadku saa można pewnie przyjąć że zaczyna się od około razy 3 dawki klinicznej i zwykle stosowanie trwa dłużej,
z np hormonami peptydowymi pewnie jest to pewnie bardziej skomplikowane i nie ma prostej zależności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
na ulotce od prolo jest napisane 200mg e5d jesli to nie skutkuje 300e5d o ile sie nie myle albo e7d dokladnie nie powiem

ale to sa dawki juz takie kopajace mi sie zdaje:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
Jeżeli chodzi o hormony peptydowe, to oczywiście jest to zupełnie inna sprawa, inne zagadnienie.
Natomiast jeżeli chodzi o leki oparte na testosteronie, zawsze mnie zastanawiało, jakie skutki miałaby suplementacja na poziomie dawek klinicznych, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego rygoru treningowego i żywieniowego.
Czy taki wariant bywa w sporcie stosowany? Jeżeli nie to dlaczego? Czy skutki uboczne nie byłyby znacznie mniejsze, przy może mniejszych przyrostach, lecz i tak znacznie przewyższających te możliwe do uzyskania przy pomocy suplementów legalnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
zerknąłem na ulotkę enana z normy 250mg wygląda to następująco: przy hipogonadyzmie początkowo 250mg co 2 tyg następnie dla podtrzymania 3-4tyg w zależności od indywidualnych predyspozycji czas iniekcji można wydłużyć do 6 tyg.

edit:

dawki kliniczne testosteronu stosuje się po to aby wyrównać poziom tego hormonu do właściwych dla organizmu, jeśli przy normalnej pracy jąder wbijesz "dawkę kliniczną" to będziesz miał teoretycznie poziom razy 2 i organizm będzie dążył do homeostazy czyli ograniczy pracę jąder.

nic nowego nie wymyślisz niestety

Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2010-06-06 23:05:39

Zmieniony przez - 4kolor w dniu 2010-06-06 23:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
Rozumiem..
Czyli w przypadku greckiego enana, dawka kliniczna i zalecana w sporcie, przynajmniej na początku jest podobna, jednakże w sporcie częstotliwość jest 2-3 razy wyższa, więc znów wychodzi na to, że reguła "dawka kliniczna X3" jest zachowana.

Co zaś się tyczy drugiej części wypowiedzi...w zasadzie nigdy w ten sposób na to nie patrzyłem, ale masz słuszność oczywiście, tylko pozwól że się jeszcze dopytam, czy dobrze zrozumiałem.

Dawki kliniczne SAA są tak dopasowane, aby u osoby cierpiącej na niedobór testosteronu, ten hormon uzupełnić i wyrównac jego poziom, do poziomu osoby zdrowej.
Jeżeli więc wprowadzimy lek do organizmu osoby zdrowej mającej poziom teścia ->X, wówczas miałby on teoretycznie przez jakiś czas 2X, lecz momentalnie przysadka daje sygnał jądrom, aby przestały produkować hormon endogenny i poziom ogólny teścia jest stały i nie przekraczający koniec końców punktu wyjściowego..

Jeżeli natomiast damy organizmowi dawkę 3krotną i wyższą, wówczas co prawda także jądra nie będą same produkować teścia, ale ciągle w organizmie pozostanie ogromna nadwyżka zewnętrzna, która daje przyrosty..

Czy dobrze zrozumiałem :)?

edit: zapomniałem słowa w zdaniu

Zmieniony przez - bulbson w dniu 2010-06-06 23:19:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

igły 6x25 ? nadaja sie w udo

Następny temat

Cykl na czysta mase prop i wino

WHEY premium