SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid.J

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


Znalazłem jeszcze takie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 282
Dobrze jest!

Super dziary! :D

mój cel - redukcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Siema byku,dobra forma.Razem kończyliśmy kurs instruktora kulturystyki- na żywo większy jesteś.Jak tam kontuzja barku?.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Witam. No bark cały czas daje o sobie znac od wrzesnia sprobuje wejsc na wieksze ciezary i wezme sie za odrabianie klatki i barkow.Forumowicze odrazy wytkneli błedy hehe.No ale przynajmiej motywacja do pracy bedzie. a jak z forma u Ciebie? Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Miałem forme plażową hehe https://www.sfd.pl/Witamy_na_plaży_;_-t621700.html
Ale już zdążyłem kontuzjować plecy i zalać całkiem brzuch wiec do konca wakacji regeneracja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 439
David_J dobry bicek,az przyznam soga,nad reszta trzeba popracowac ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
tak, wszystko fajnie tylko żeby nie ten skomplikowany okres młodzieńczy hehehe, kooorwa ale błazny się tutaj czasem wypowiadają <lol> Łapsko wymiata, w sumie szkoda że tylko łapsko. Ale nie jest najgorzej. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
łapy bdb,msywne i wyrzeźbione co do reszty jak na 4 lata słabo bardzo...ale jak sam pisałeś gonisz teraz dopiero,powodzenia,pzdr,sog

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
SORRY NA 13 LAT(POMYLIŁO SIĘ Z INNYM TEMATEM)

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Gonie gonie i powiem Wam że krytyka motywuje równie mocno jak nie lepiej jak słodzenie , oczywiscie z ust ludzi którzy znają się na tym sporcie i wiedza jaka jest różnica robienia formy na soku i bez.Postaram sie wrzucać moje postepy ( mam nadzieje ) chociaż nie bedzie to pewnie co tydzień lub co miesiąc.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny

Następny temat

1Bartinho4 Galeria Zdjęć

WHEY premium