SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid.J

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


Witam. Postaram sie wam w skrócie opisać. Ze sportem związany jestem od długich lat początek to piłka ręczna (niezbyt udany) póżniej zafascynowany postacią Arnolda i po częsci za namową kolegów w wieku 13 lat chwyciłem za żelastwo.Początki jak chyba u większości z nas trening w zrobionej siłowni w piwnicy ( często 3 razy dziennie ) byle więcej i dłużej.Jak o tym pomyśle...Z uływem lat moja wiedza nieco rosła ale treningi wciąż głównie były intuicyjne i nie miały nic wspólnego z metodyką treningu.W większości przećwiczonych lat głównie opierałem się na powiększaniu rozmiarów i siły.Dopiero od niespełna 1.5 roku uważam iż świadomie uprawiam kulturystyke czyli rozplanowany cykl roczny podzielony na mniejsze cykle + dieta,( niestety kontuzja konflikt podbarkowy troche mi w tym przeszkodził).Wyprzedzam pytania Tak kiedyś próbowałem saa w śmiesznych ilościach ale dzieki mojej dziewczynie od 6 lat tylko suple - oczywiście jako rarytas jak finanse pozwolą. Z początku siłownia była dla mnie tylko odskocznią od tego co mialem na codzień i pewnie po części chęcią zaimponowania innym ale z czasem stała sie sposobem na życie. Wiem wiem slogan oklepany ale prawdziwy! Forum śledze już od paru lat a z racji tego ze mam troche więcej czasu przy kompie w pracy postanowiłem też wrzucić troche siebie na forum. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314


8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Każde zdjęcie po 2 razy

Za***iste bicepsy Pokaż plecy i nogi jeszcze. Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Sorry że niektóre się powtórzyły w przyszłym tygodniu postaram sie wrzucić fote całej sylwetki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny

Następny temat

1Bartinho4 Galeria Zdjęć

WHEY premium