SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D-Ryboza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
Hejka, napiszcie co sadzicie o D-Rybozie... Po przeczytaniu paru artykulow w fachowej literaturze mozna sadzic ze jest to srodek-cud Ponoc suplementacja D-rybozy zwieksza o 600% poziom nukleotydow w komorkach miesniowych...Stosujac razem z kreatyna mozna osiagnac bdb rezultaty. Ponadto nie powoduje (jak np. glukoza) odkladania sie tk. tluszczowej... Moze ktos stosowal, lub chociaz ma znajomych ktorzy sa po suplementacji d-rybozy...??? Nier chodzi mi o suchy opis suplementu, tylko wrazenia po stosowaniu....thnx

Pozdro
_____________

Pozdro
_____________

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
astaroth, na mojej pisze zeby przez pierwsze 5 dni brac 10g w dwoch dawkach po 5g a od 6 dnia przez 4-6 tygodni po 2g co do tych 10g to ok ale 2g?
nie wiem moze maja inny system wazenia.......

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

Zmieniony przez - czajnik607 w dniu 2002-10-06 17:44:03

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Bigger i Lucek - oni brali napewno.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
właśnie ludziska jak myślicie bo bym sobie zapodał taką miesięczną kuracje, co jak myslicie warto czy nie?

Pozdrawiam

Na www.sfd.pl od sierpnia 2001 roku!

--- To miejsce na Twoją reklamę---

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
to jak, dobre to czy nie bo nie wiem czy sobie kupic?

Pozdrawiam

Na www.sfd.pl od sierpnia 2001 roku!

--- To miejsce na Twoją reklamę---

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
Wlasnie... czekamy

Lucek??

Pozdro
_____________

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
odswiezam

Pozdrawiam

Na www.sfd.pl od sierpnia 2001 roku!

--- To miejsce na Twoją reklamę---

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
zaborek, chyba sie nie doczekamy

Pozdro
_____________

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O rybozie jest ostatnio kilka postów. Wystarczy poszukać. Brał na pewno Lucek i mówił że niezłe ale bez specjalnych rewelacji. Natomiast Bigger ma wiadomosci czysto teoretyczne natomiast czy brał tego nie wiem.
Jeśli chodzi o innych to nie kojarzę żeby ktoś z forum brał, a w każdym razie nie przypominam sobie żeby ktoś mówił ze po rybozie miał super efekty. Wszystkie zachwyty na razie oparte są na wiadomościach teoretycznych i reklamowych a jak będzie naprawdę przekonamy się za kilka tygodni kiedy pierwsza partia "królików doświadczalnych" z sfd przetestuje rybozę na sobie.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
SONBATY:)
moowisz czysto teoretyczne?:)
znoow nie doczytałes ...-brałem ryboze (poraz pierwszy ok.2 lata temu-przywiozłem z fibo-firmy universal.
niedawno równierz dwa cykle olimpa.
w obu przypadkach działanie bardzo dobre.
mam do wszystkich apel- aby nie powtarzac wątków które conajmniej 20 razy były poruszane.

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, tym razem Ty nie doczytałeś. Napisałem że nie wiem czy brałeś rybozę a nie że jej nie brałeś.
Natomiast o tym że duża część Twoich wiadomości jest czysto teoretyczna świadczy fakt że często uzywasz zwrotów takich jak "gdzieś tam badania wykazały ze jakaś odzywka jest 5-cio krotnie lepsza od innej", "według ostatnich informacji ..." itp.
To słowa wyjęte z reklam i artykułów prasowych. Chwała Ci za tą wiedzę ale dużo bardziej interesujące byłyby własnie efekty uzyskane na konkretnych znajomych osobach.
Tak jak z hmb. Zarówno wg hi-teca jak i olimpa miało mieć 300% lepsze efekty a na forum gdzie 90% osób już próbowała hmb mało kto wypowiada sie o tym suplemencie z entuzjazmem. (choć np. ja osobiście go cenię). Więc w tym przypadku nikt już nie mówi o 300% lepszym efekcie bo by go wysmiano.
Ty na początku w jakims poście o rybozie też mówiłes o 6-ciokrotnie lepszym efekcie o co zresztą też wtedy prowadziliśmy dyskusję. Miejmy nadzieję że po pierwszych masowych próbach na forumowiczach nie okaże się że "z dużej chmury mały deszcz"
A tematy na sfd powtarzały się i będą się powtarzać. Mnie też to czasami irytuje ale dzięki temu forum żyje i ma się dobrze.
A propos, mam małe pytanie:
Zauważyłem że na stonie główne ma już swoją reklamę Olimp i jego najnowsze produkty. Czy masz może z tym coś wspólnego?
Oczywiście jeśli masz to duży + dla Ciebie. Jestem ciekaw.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja juz testuje, mam od lalki

spec. suplement
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do szybkiej sprzedazy - kto szybszy ten ma !

Następny temat

Ovopol co ? i jak ? .......................................

WHEY premium