SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D-Ryboza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7492
Jak można kupić suplementy od Lalki? Chętnie bym przejrzał cennik.

POZDRAWIAM.

Filon

Filon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bul, ponieważ jest to ostatnio najbardziej "gorący" suplement na sfd czekamy na bieżące relacje. Powiedz tylko czy bierzesz samą ryboze z kreatyną czy dorzuciłes do tego całą aptekę. Wiadomo że najlepiej żeby ktoś to sprawdził samo lub z kreatyną. Ja zrobię to dopiero koło stycznia, więc na razie będę słuchał innych

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mna sie nie sugeruj-cała apteka
powaznie to tak:
6szt acetobolan
5szt creavate
4szt mx7 gen
bcaa
serwatka
zrezygnowałem z hmb i na to miejsce wchodzi rybozo
Planuje poózniej spróbowac( następne 3 miechy)po 9g dziennie

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
No to chyba raczej nie dowiemy sie co najlepiej zadziała (jesli zadziała) i jak zadziała ryboza a jak np. acetabolan.
Ale i tak informuj o efektach

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty-.........tak pokrootce.
stwierdzenie ze znam to czy tamto z teorii jasno zasugerowało ,iz w twoim mniemaniu tego nie stosowałem (ale ........ co tam,looz
pozatym naprawde ogladasz i wierzysz w reklamy próbujac wcisnac mi słowa iz moowiłem ze jakis preparat jest piec razy lepszy....itd,itd::)
co do teoretycznego podejscia to jestem daleki od głoszenia czegokolwiek czego nie wyproobowałem na sobie .
i jeszcze jedno Sonbaty(nie obraz sie )wiedze swą w przeciwienstwie do Ciebie nie pozyskuje tylko z gazet a juz napewno nie z reklam(tu chyba zrobiłes sobie jaja))natomiast z ksiazek,wyników badan a moze przedewszystkim ze swojego doswiadczenia i wielu ludzi którzy w tym sporcie siedza naprawde bardzo długo.

poniewaz temat schodzi niebezpiecznie na pole prywatne -proponuje go zakonczyc:)
co do wprowadzenia baneru olimpa -poraz pierwszy dowiaduje sie o tym od Ciebie (i napewno nie w tym moja zasługa co niewyklucza faktu iz kiedys o ty wspominałem)

pozdro bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O.k. zakończmy to. W każdym razie to jednak ja prowadząc sklep mam kontakt z żywymi ludźmi którzy mówią mi czy z danego suplementu są zadowoleni czy nie (i mam całą rozpiętość asortymentową więc nie mówię tylko o jednej firmie).
Natomiast dane z książek czy badań bardzo często odbiegają od realnego świata.
I nie wypieraj się że nie mówiłeś że wg jakichś badań ryboza skraca 6-cio krotnie czas regeneracji bo mogę to z łatwością znaleźć. I właśnie o to mi chodzi, że nie mówisz że kumpel brał i złapał x kg masy ale że w badaniach wykazano ... itp.
Ostatnio w badaniach podobno wykazano też że po dibencozide Megabola przychodzi 8 kg miesięcznie (nawet podali gdzie były te badania). Jeśli swoją wiedzę opierasz na takich samych badaniach to jakoś mnie nie przekonujesz.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
Niemniej macie po Sogu za informacje...Ostatnio D-Ryboza jest tak zachwalana, ze zaczalem sie zastanawiac nad jej kupnem (combo z kreatyna)...chociaz ofkoz patrzac na wspaniale recenzje dekstrozy, ktora ludzie kupuja za paredziesiat zlotych nie wiedzac ze kupuja warta pare zlotych glukoze trzeba sie zastanowic czy nie sjest przereklamowana...

Pozdro
_____________

Pozdro
_____________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co myślicie o Kreatynie z Ultimate Nutrition zawiarającej m. in rybozę? Zastanawiam się nad zakupem, choc wiem o niej niewiele, tylko tyle co z rozmowy ze sklepikarzem

Nobody can stop Juggernaut!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Pierwsze słyszę o kreatynie Ultimate która zawiera rybozę. Ale może nie jestem do końca poinformowany. Może Lalka coś wie?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już wiem, co to za suplement, niestety, w jednej porcji zawiera tylko 5 g kreatyny, co stawia pod znakiem zapytania finansową opłacalnośc zakupu. Była tez w sklepie ichnia kreatyna z glutamina i tauryna, ale za 1 kg żądali 140 zł. była tam 20 porcji po 5 gram kreatyny w każdej. Zastanawialem się nad zakupem i braniem tego specyfiku po treningu jedynie i uzupelnianiu go inna kreatyną. Ostatecznie kupilem 500 g multipowera za 140 zł. A propos, pisze tam, żeby brac w fazie nasycania do 8 gram dziennie a w podtrzymywania do 6. NIe za mało?

Nobody can stop Juggernaut!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do szybkiej sprzedazy - kto szybszy ten ma !

Następny temat

Ovopol co ? i jak ? .......................................

WHEY premium