SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT PartOfHell

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Masło orzechowe od czasu do czasu, są lepsze źródła tłuszczy, podbij te węgle nieco zostało Ci ich tam troszkę
Ten makaron, to jaki? Ostatnio też miała orkiszowy bio, gdzie większość to mąka pszenna była dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 385
Jeszcze rano zmodyfikuje sobie tę tabelkę, zajrzę do działu "kuchnia" i coś fajnego upichce. Mam w nocy nad czym myśleć W ogóle fajna zabawa - układanie jadłospisu. Podoba mi się takie świadome podejście do sprawy - jest to dla mnie całkowita nowość, ale jestem bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 385
A co do makaronu to nie pamiętam dokładnie co było w składzie, ale chyba też maka pszenna, rozumiem że to zły wybór?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
U mnie było napisane, że makaron jest orkiszowy po czym na odwrocie pszennej mąki 47%, a 53% orkiszowej...a ta pszenna to najlepsza nie jest.
Są lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
orkisz to de facto rowneiz pszenica

czasami tez tak trzeba uwazac na gryczane makarony, duzy napisa makaron gryczany a w skadzie 50% pszenicy :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Bziu dokładnie ...paranoja jakaś a niby piękny napis BIO ...złudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 385
Składniki mojego makaronu orkiszowego:
mąka pszenna orkiszowa typ 1850, woda.
Koniec.

Wydaje się być ok w takim razie.
Kupiony w Piotrze i Pawle za jakieś 4zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No...to jednak nie całkiem ok Jednak pszenna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 385
Ale pszenna orkiszowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 385
Oczywiście żartuje Ok, to poszukam innego w takim razie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domatorki się siłują - czyli trenuj w domu z sfd ladies

Następny temat

BeBe i jej aktywnosc

WHEY premium