SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOROTA GALIŃSKA- TEST THERMO LIZZER

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Pierwsza porcja TLizz zarzucona, aero czas zacząć. Dzięki za odwiedzenie tematu kochani :)

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Aero już za mną. Mam za sobą wyjątkowo zaj**isty weekend (wybaczcie określenie ;p), ,stąd poniedziałek zaczęłam z mega pozytywna energią, co przełożyło sie na dłuższą sesję aerobową: 45min. 40min interwał i 5min na stałym tetnie, 7,1km. Gdybym miała określić subiektywnie termogenezę, nie była większa niż zwykle. Wiem jednak, że działanie TLizz rozkreca sie na przestrzeni tygodni, zatem będę obserwować reakcje organizmu. MIŁEGO PONIEDZIAŁKU KOCHANI, MOC Z WAMI

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160494 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234590
trzeba podgladac obowiazkowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
DORAFIT
Aero już za mną. Mam za sobą wyjątkowo zaj**isty weekend (wybaczcie określenie ;p), ,stąd poniedziałek zaczęłam z mega pozytywna energią, co przełożyło sie na dłuższą sesję aerobową: 45min. 40min interwał i 5min na stałym tetnie, 7,1km. Gdybym miała określić subiektywnie termogenezę, nie była większa niż zwykle. Wiem jednak, że działanie TLizz rozkreca sie na przestrzeni tygodni, zatem będę obserwować reakcje organizmu. MIŁEGO PONIEDZIAŁKU KOCHANI, MOC Z WAMI


No jasna sprawa, widziałem foty

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Melduje się i czekamy na pierwsze efekty :) ( sam od soboty zacząłem Thermo Lizzera )
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Wojo, miło Cie tu "widzieć" czyli teraz jedziemy razem z tym koksem ;p

Twoje opinie równiez mile będę tu widziała :)

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Super, Dorotka! Sama już nie mogę się doczekać kiedy zacznę swój test z Thermo Lizzerem! Będzie dobrze. Czekam na więcej rozebranych zdjęć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 921
Podłączam się do wpisu Julii ;) Jestem ciekawa jak Thermo Lizzer zadziała na mnie i już nie mogę się doczekać aż zacznę go testować. Czekamy na Twoje foty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jedziesz Dorota twardo z tematem !!!!!!
Rafał z BodyFit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Witajcie moi KOCHANI !!!! Cudownie widzieć Was tu (choć oczywiście wolę na żywo w naszym Bodyficie). Druga porcja TLizz zarzucona,teraz lecę na trening :) Buziaki
1

IHS TEAM
Ekspert IHS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adam Suker - Dziennik treningowy - Cel M.Śląska i M.Polski 2014!

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium