SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DLA WSZYSTKICH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 199
Tak sobie przeglądałem niektóre jadłospisy, pewne ćwiczenia itd. Powiedzcie mi ile razy w tygodniu ćwiczycie? Ile razy dziennie? Po ile godzin poświęcacie na jeden trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ja 4 razy na tydzien na sali i czasami robie sobie oddzielny trening ale rzadko
trening wraz z rozgrzewka ok.80min
cwicze kicka

ps. co z dieta? nie bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 199
Już napisałem że nie ćwiczę już wiele lata na siłowni więc moja dieta tu nie ma prawa bytu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a to trzeba cwiczyc zeby miec diete? czyli jak ktos nie cwiczy to moze jesc transy i przetworzone gowno?
poza tym przez cale zycie powinno sie byc aktywnym fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 199
Ogólnie widzę że za słówka łapiesz, ale nie ma problemu, odpowiem... Każdy ma jakiś powiedzmy sposób odżywiania. Jeśli ćwiczysz to doskonale wiesz że twój sposób odżywiania różni się od przeciętnego lajka np. od mojego odżywiania. Jeśli ćwiczysz powiększając np. mięśnie i trzymając definicje mięśnie nie będziesz mówić że zajadasz się cukierkami czy tłustymi potrawami. Masz wyszczególnione elementy żywieniowe proporcjonalnie do wysiłku. A ja kiedy już ćwiczę całkiem inny sport nie musze zachowywać rygoru typu ryż, kurczaki itd... Lekarz po konsultacji przy uwzględnieniu mojego trybu życia i po wykonanej analizie wyszło mi że dla mnie właściwym sposobem jedzenia będzie spożywanie raczej tłusto niż chudo. Czyli dieta dr Kwaśniewskiego. Bardziej energetyczna dla osób z tendencjami do tycia - chociaż w pasie nie jestem gruby ale metabolicznie jestem szybkim utleniaczem. A szybki utleniacz powienien spożywac raczej tłusto. Między innymi dlatego że nie podnoszę ciężarów więc nie uzupełniam węglowodanami. Węglowodany nakręcałyby mnie a to dla mnie nie byłoby właściwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
no ja przy kick boxingu nie robiac masy, ani nie trzymajac definicji mam przez ok. 9miesiecy diete z obliczonym bilansem kcal..(wlasciwie to mialem bo przez ostatnie dni poluzowalem delikatnie) noi moja dieta oczywiscie rozni sie od diety przecietnego Polaka. Moim zdaniem nawet nic nie cwiczacy przecietny Polak stosowalby diete gdyby mial pewna wiedze, tj. byl lepiej uswiadomiony a ulozenie, modyfikowanie i trzyamnie diety nie stanowiloby dla niego problemu. Poprostu dla niego dieta to czarna magia, a biedak nie wie ilu chorob moglby uniknac poprzez zmiane nawykow zywieniowych.
takie jest moje zdanie.
co do reszty nie bede sie wypowiadal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ale jak to dieta dr kwasnieskiego to totalna pomylka wiec jesli sie tak odzywiasz to <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 199
Qazar, jaka pomyłka do czego ty porównujesz? W czym dieta Kwaśniewskiego nie jest dobra..? W porównaniu do jakiego zagadnienia jest to pomyłką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
chodzi pewnie o rodzaj tluszczy

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
brak warzyw ,blonika, nadmair tl. nasyconych,uboga ilosc tluszy o-3,monotonia,gupi blad z nie liczeniem kcal a zabawa z jakimis chorymi stosunkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czego unikać w diecie ??

Następny temat

Dieta przy mecie...

WHEY premium