SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA TŁUSZCZOWA - STOSOWAŁ KTOŚ PRZY CYKLU?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli chodzi Ci o redukcję fetu to staraj się nie łączyć tłuszczów zwierzęcych z roślinnymi jednego dnia,ta makrela na noc jest naprawdę za***ista sprawa ale śniadanko musisz w siebie wmusić zaraz po pobudce.problem z tą dietą jest taki,że forma nie jest stabilna dzień w dzień i musi troszkę czasu minąć zanim obczaisz w jakie dni po ładowaniu jest git.przerabiałem to ze trzy lata i zawsze mnie to w****iało,zupełnie inaczej jest na ryżu z oliwą tu wszystko idzie płynnie aż do szczytu formy i łatwiej jest kontrolować dokładanie węglowodanów do potrzeb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
dokładnie czasami wstaniesz i patrzysz i jest gicor, a następnego dnia wyglądasz jakbyś dopiero zaczynał redukcje.
Z szejkami zamiast posiłków jest tak że substancje odżywcze szybko trafaiją do krwiobegu i do czasu kiedy zjesz nastepny posiłek masz spora dziure anaboliczną i metabolzim wtedy zwlania, a jak jesz normalne żarcie do substancje się wchłaniają stopniowo. Jak rano nie masz czasu to predzej usmaż wieczorem sobie kawał karkówki i rano o******* na szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
zapytam jeszcze o sery,
mają zero ww.
czy np. pleśniowy, żółty mogę jeść?
środków nie zdradzę jeszcze
choć mi trudno się nie słychać starszych :)
ale milczę jeszcze 7dni potrzebuję

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
sorki za off
Justine czyli mam rozumiec ze np jesli mam diete z cyklicznym ladowaniem wegli i przykladowo:
w dzien bez treningu kiedy wegle mam na sniadanie leciec na tlusczach roslinnych i chudym miesie-indyk
a natosmiast jak laduje wegle w dzien treningu to mieso czerwone,rybki i wykluczyc oliwe z olivek?Pozdro

Zmieniony przez - Joy w dniu 2009-05-09 18:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Ogólnie na tłuszczówce nie powinno sie mieszac tłuszczy, wybieramy jeden rodzaj i lecimy na nich, polecam zwierzęce, po roślinnych szybko bedziesz czuł się jak flak i potem marudzenie ze tłuszczówka ***owa bo sily nie ma itp. dziwne historie.
Wszelkie serki plesniowe i cala reszta nabialu niewskazane, chyba że masz duzo czasu i zamierzasz gubić po pare gram tygodniowo smalcu to spokojnie moga byc w menu.
Joy źle zrozumiales justina nic nie zmieniasz jesz ciagle taki sam tłuszcz tylko co pare dni dorzucasz wegle do tego. Chodziło o to, że robiac forme na diecie zbilansowanej, nie ma takich wahań formy, z każdym dniem wygladasz coraz lepiej, a na tłuszczówce w jednym dniu jest full wypas a kiedy indziej lipa tak jakbys sie cofnął z 3-4tyg w tył ,ale to wszystko się normuje na jakieś dwa tyg przed startem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
oki wiec po konsultacji z glodkiem doszedlem do wniosku ze w dni treningowe duzych partii ok 300g ww a lekkie 200 bez treningu tylko sniadanie z ww.Jako ze jestem endo inaczej byc chyba nie moze.Pozdro i sorki za OFF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
dariusz189 wytłumacz mi proszę dlaczego sery są niewskazane?
nie mają ww.
oliwki mogę wcinać? (jem)
też nie mają ww

proszę mi wytłumaczyć: jak szejk z białka może obniżyć, a nie przyśpieszyć przemianę materii
bo cała moja wiedza o odchudzaniu (szejki proteinowe były używane do odchudzania ludzi otyłych właśnie w celu przyśpieszenia przemiany) legła w piz....

szukałem nie znalazłem odpowiedzi

czy ćwiczenie aerobowe mam wykonywać na tej diecie po śniadaniu?
czy może być pusty żołądek po przebudzeniu?

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sery=laktoza=kiepska forma
rano zjadasz 10g bcaa,wsiadasz na rowerek a zaraz po atakujesz glutamine ok 10g
po 15 minutach wcinasz śniadanko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
szejki przyspieszaja metabolizm
szczegolnie bialkowe

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-05-10 11:18:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Na redukcji najlepszy jest serek z pod laski i dobrze strzepany szejk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka - iniekcja

Następny temat

PH - drugie podejście

WHEY premium