SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIBENCOZIDE MAGNUM (MEGABOL) - CO SĄDZICIE ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Co sądzicie o DIBENCOZIDE MAGNUM Z MEGABOLU ?? Czy to dobry środek ??
Prosze o wypowiedzi
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10118
Ja wpieprzałem Dibencozide, bo dostałem od kumpla prawie 100 kaps. Jedyne co po nim odczułem to tylko to, ze wiecznie chodzi sie głodnym :-%, a tak to nic wiecej. Dobre dla niejadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Sadze, ze powinienes skorzystac z wyszukiwarki

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Oszczedze ci szukania i napisze ze nie jest to dobry srodek (chyba ze masz wstret do jedzenia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
to świetny środek zastępujący sterydy anaboliczne w procesie rozbudowy masy mięśniowej... i co ważne już po 10 godzinach jest niewykrywalny w osoczu krwi, więc na zawodach Cię nie zdyskwalifikują... tysiące zadowolonych klientów którzy zaufali rzetelności firmy megabol jest najlepszą rekomendacją dla tego bądź co bądź świetnego środka... w archiwum są tysiące postów tychże ludzi... to istna euforia... prawie jak używanie środków z TV Marketu... tylko należy trzymać to w miejscu niedostępnym dla innych bo po co mają odkryć tajemnicę Twojego sukcesu...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Will, czy to dlatego Ronnie Coleman tak wyglada???

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jedynie wzmoze nieco twoj apetyt, na nic innego nie licz...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Lepiej te pare zlotych wydac na porcje piersi z kuraka

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
na jednych działa na innych nie
jak dla mnie strata kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Ok dzięki Panowie za odpowiedzi

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
tak Cichy... ostatnio podczas rozmowy telefonicznej zwierzył mi się z tej tajemnicy... ale on podobno brał extremalnie nawet po !! 4 kapsy dziennie!! taka ilość robi wrażenie! ale to Rooni :) podobno Flex przygotowuje się do Arnold Classic też na takich dawkach! no ale to są zawodowcy... nam amatorom nie potrzeba aż tak extremalnych dawek!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
No tak ... tylko, ze 4 kapsy to juz trzeba brac pod opieka lekarza sportowego lub przynajmniej skonsultowac z nim tak wysoka dawke - co zreszta jest wyraznie napisane na opakowaniu ... zostawmy wiec takie dawkowanie zawodowca ktorzy maja wlasnych lekarzy ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa i l glutamina

Następny temat

CZY KREATYNA WPŁYWA NA MIĘSIEŃ SERCOWY

WHEY premium