SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIBENCOZIDE MAGNUM (MEGABOL) - CO SĄDZICIE ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ale to ma się ukrócić bo komisje antydopingowe dostały niedawno nowe testery wykrywające DM w osoczu nawet po 72 godzinach!! oj posypią się dyskwalifikacje, posypią się... i dobrze! niszczyć ten niecny proceder! :)

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Moj znajomy bral dibencozide - przytyl az 9kg w miesiac!!!!....i zrobily mu sie rozstepy ale on bral tez BIALKO i jadl 2obiady.... jezeli masa bedzie szla zbyt szybko to zmniejsz ilosc dibencozide zeby nie miec rozstepow....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Veron i tak jestem cały w rozstępach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
"i jadł 2 obiady"

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no widzisz zakar! wystarczy, że pomyślałeś o dibencozide i już masz rozstępy! aż strach pomyśleć jakbyś zaczął stosować... i to jeszcze bez nadzoru lekarza!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
No tak Wilhem pomyślałem tylko o Dibenco i odrazu zaczołem pękać :)
A tak na serio to czy jest tu jakaś osoba , która stosowała to i jej cos ddało . Ja ostatnio nie mam apetytu więc może by mi sie przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Brałem i mam mieszane uczucia. Nie wiem czy nazwać to megalolem, czy zwykłą ściemą. Fakt, wspomaga łaknienie, jest dobre dl niejadków. A jedyny efekt jaki może dać, to efekt psychologiczny, jak jesteś początkującym cieniasem i masz wielką radochę że coś bierzesz. Boże.. kto wykreował te mity że DB jest jakimś mega wypasem dającym super efekty. Wkażdym razie na mnie to nie działa.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Zakar, niektorzy beda mowic ze DM nie dziala - ale patrz na to z przymrozeniem oka...oni po prostu nie chca zebys byl lepszy od nich...

Ja chyba tez sprobuje DM tylko z czym to polaczyc?...z bialkiem raczej nie, bo to podobno dla hardcorowcow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa i l glutamina

Następny temat

CZY KREATYNA WPŁYWA NA MIĘSIEŃ SERCOWY

WHEY premium