SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEPRESJA POSTERYDOWA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Muzer11, idz do lekarza, nie licz, że ktoś Ci tutaj poda zestaw psychotropów, ktory sobie ogarniesz na lewo... efekt moze być zupełnie odwrotny niz zamierzony.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
Nie no bez jaj... a Daszkiewicz to przez co siedział w wariatkowie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No to nie wiem na co liczysz zakładajac taki temat, zycze Ci powodzenia i schizuj sie dalej, wyladujesz w "wariatkowie" albo w klubie AA to moze sie zastanowisz nad sobą głebiej.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
daszkiewicz byl lub nadal jest alkoholikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
Dziękuję serdecznie wszystkim za mądre i wyczerpujące porady i wypowiedzi.... SFD schodzi na dno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 675
Nie schodzi na dno tylko musisz rady wziąśc u specjalisty... ja kiedys se tak wkreciłem faze ze do dzisiaj zaluje co bredziłem :D

Spełniaj swoje marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
patrzac na wymiary w profilu nie ma powodu do depresji (zarcik)
tak jak radza koledzy przydala by sie wizyta u specjalisty ale wiesz ze on odrazi ci koks, co do znajomych to "odetnij od siebie kurvy zatrute"
nie schodz z bomby albo rob mostki i ciesz sie zyciem bo zycie jest piekne

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
A po kiego wogole ładujesz koxy? skoro ZAWSZE masz takie hu-jo-we zejscie, shizy, manie, deprehe? pewnie gdzies tam głeboko tkwi jakis komplex małego ludzika ale jak juz ktos madry na sfd napisał "jak sie urodziłeś cipą to cokolwiek bys robił to i tak supermenem nie umrzesz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
czym sie rozni depresja posterydowa od zwyklej klinycznej? bo jak niczym to moge ci duzo doradzic gdyz moja zona juz 2 razy przechodzila depresje i jest pare rzeczy ktorym mozna sie postawic na nogi.



munzer11
Wysłana - 09 lutego 2012 16:35

"proszę osoby z kilkunastoletnim stażem o porady"




sry za posta pod postem

albo to ziomek sie zaoferował z pomocą podparta praktyka a ty takie text "proszę osoby z kilkunastoletnim stażem o porady" no bez jaj!

Zmieniony przez - pit81 w dniu 2012-02-09 23:34:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
uzywasz clomu do pct ?

ja na clomiem mam dziwne jazdy, jednak nie takie jak Ty opisujesz

Zmieniony przez - cruzerr w dniu 2012-02-10 00:26:47

Ciężko jest lekko żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o global labs...

Następny temat

dobry odblok? potrzebuje konkretnej odpowiedzi badz porady.

WHEY premium